Vedúci/vedúca sociálno-zdravotného úseku, sestra

Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb

Miesto práce
Sušany
Termín nástupu
dohodou
914 - 1 064,5 EUR/mesiacK základnej mzde prináleží príplatok k tarifnému platu 10% + príplatok za riadenie + osobné ohodnotenie Výška základnej mzdy závisí od zaradenia do príslušného platového stupňa podľa počtu odpracovaných rokov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinovanie a usmerňovanie poskytovania starostlivosti občanom v zariadení sociálnych služieb vrátane činnosti sestry.

Informácie o výberovom konaní

Záujemcovia pošlú nasledovné údaje:
-žiadosť o účasť na výberovom konaní,
-profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením odbornej praxe
-doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
-doklady o absolvovaných kurzoch a výcvikoch
-výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace
-projekt vo vzťahu k výkonu práce vedúceho pracovníka sociálno-zdravotného úseku sociálny pracovník/sestra na tému "Plán rozvoja poskytovanej sociálnej služby v DD a DSS Sušany" v rozsahu maximálne troch strán
-čestné prehlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu
-čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na pozíciu vedúci/a sociálno-zdravotného úseku, sociálny pracovník/sestra
-písomný súhlas uchádzača s použitím osobných údajov pre potreby výberového konania
-presná adresa pre doručovanie písomností, telefonický kontakt a e-mailová adresa
Bližšie informácie: https://www.ddadsssusany.sk/volne-pracovne-miesta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sestra alebo lekár v študijnom odbore všeobecné lekárstvo alebo so špecializačným odborom najmä vnútorné lekárstvo, geriatria, všeobecné lekárstvo, psychiatria

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Power Point - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v riadiacej funkcii - výhodou

Počet rokov praxe

3

-bezúhonnosť,
-spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
-znalosť všeobecne záväzných predpisov v sociálnych službách,
-osobnostné a manažérske predpoklady na výkon práce vedúceho zamestnanca,
-organizačné schopnosti, komunikatívnosť,
-schopnosť pracovať s ľuďmi so zdravotným znevýhodnením a seniormi

Zariadenie sociálnych služieb s celoročnou pobytovou formou
Zriaďovateľ je BBSK

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3989921  Dátum zverejnenia: 21.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 914 EUR/mesiac