Reagujte bez životopisu

Profesionálny náhradný rodič

Domov detí, Stredisko Evanjelickej Diakonie

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
1.8.2023
1 316 EUR/mesiacOd 1.1.2023 dochádza k zmene mzdy a príplatkov podľa §22 zákona č.376/2022

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie komplexnej starostlivosti určenému počtu detí (minimálne 2 a max 3 deti na 1 profesionálneho rodiča) v domácom prostredí profesionálneho náhradného rodiča v zmysle § 51 ods. 1, písm. a) zákona č. 305/2005 Z. z. o sociálnoprávnej ochrane detí a sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a v zmysle § 52 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce v znení neskorších predpisov, zákona č.376/2022 Zákon o profesionálnych náhradných rodičoch

seriózny, ústretový a individuálny prístup
podpora odborného tímu
stabilná práca
istota
štvrťročné a koncoročné odmeny
darčeky

- certifikát o absolvovaní prípravy na profesionálne rodičovstvo
- bezúhonnosť podľa §79 ods.4 zákona č.305/2005 Z.z. o sociálnoprávnej ochrane a sociálnej kuratele a o zmene a a doplnení niektorých zákonov (ako uchádzača, tak aj partnera žijúceho v spoločnej domácnosti v ktorej sa bude starostlivosť o deti poskytovať)
- absolvovanie psychickej spôsobilosti
- výhodou bydlisko budúcich profesionálnych rodičov v Banskobystrickom kraji

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozitívny vzťah k deťom
empatia
komunikatívnosť
trpezlivosť
schopnosť riešiť problémy
ochota pomáhať
skúsenosti s výchovou

Centrum pre deti a rodiny vykonáva opatrenia pobytovou formou - na základe
rozhodnutia súdu o nariadení neodkladného opatrenia, uložení výchovného opatrenia, nariadení ústavnej starostlivosti

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4471319  Dátum zverejnenia: 22.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 316 EUR/mesiac