900 - 1 800 EUR

Predajca/dizajnér v kúpeľňovom štúdiu

DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Kúpeľňové štúdio DOMOSS Bajkalská Bratislava, Bajkalská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
21.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milý uchádzač/ka, príp. budúci kolega/kolegyňa,

do Kúpeľňového štúdia DOMOSS na Bajkalskej ulici v Bratislave s výstavnou plochou 300m2 hľadáme do tímu ambiziózneho šikovného nadšenca s obchodným duchom a chuťou rozvíjať sa a zlepšovať.
Tešíme sa, že sa nám ozveš a budeme môcť nadviazať spoluprácu.

Náplňou práce bude:
- starostlivosť o zákazníkov pri riešení komplexného zariadenia kúpeľní ,
- navrhovanie, odborné poradenstvo a predaj vybavenia kúpeľní - obklady, dlažby, sanita, nábytok, doplnky (to všetko od svetoznámych renomovaných značiek),
- komunikácia so zákazníkom za účelom predaja,
- tovrba grafického návrhu podľa požiadaviek zákazníka, cenová ponuka, objednávka,
- aktívne vyhľadávanie zákazníka,
- spolupráca s architektami, projektantmi a dizajnérmi,
- spolupráca s kolegami na iných oddeleniach vo firme,
- spolupráca s obchodnými zástupcami (školenia na odbornú znalosť produktov),
- sledovanie aktuálnych trendov z oblasti kúpeľní a bývania (účasť na svetových výstavách).

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupný plat dohodou, celkové odmeňovanie %-om z predaja bez obmedzenia finančného stropu

Ponúkame:
- pravidelný mesačný príjem závislý od dosiahnutých výsledkov,
- zázemie v stabilnej a prosperujúcej firme,
- systém marketingovej, softwarovej a technickej podpory v celom predajnom procese,
- profesionálny a zároveň ľudský prístup manažmentu,
- ústretový pracovný kolektív,
- priestor pre vzdelávanie a sebarealizáciu,
- účasť na výstavách a odborných školeniach aj v zahraničí,
- zaujímavé zamestnanecké benefity vyplývajúce z obchodnej činnosti firmy (dovolenkový príspevok, príspevok na letné tábory pre deti, sociálny fond s využitím na šport a kultúru, teambuildingy, rodinný event pre zamestnancov a ich rodiny, obchodné tréningy, zamestnanecké zľavy a pod.),
- príspevky pri životných jubileách, narodení dieťaťa, svadbe, vernostné
odmeny,
- flexibilný pracovný čas.

žiadosti a profesijné životopisy s tel. kontaktom zasielajte na:
e- mail: [email protected]
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ, VŠ - technického zamerania - stavebná

Počet rokov praxe

prax v oblasti predaja
2

požadujeme
-prax v predaji konečnému zákazníkovi min. 2 roky
-min. ukončené stredoškolské vzdelanie so zameraním- stavebné,
-inteligentný, ambiciózny, komunikatívny typ schopný samostatne pracovať
-pracovná pozícia nie je vhodná pre študentov denného ani externého štúdia

Spoločnosť DOMOSS pôsobí na trhu bývania a vybavenia domácnosti už 30 rokov. DOMOSS prináša široké spektrum produktov a služieb pre domácnosť. Svoje služby DOMOSS poskytuje v regióne západného Slovenska. V sieti 4 kúpeľňových a 5 kuchynských štúdií prináša značkové produkty vysokej kvality od popredných svetových výrobcov.

Štúdiá DOMOSS nájdete v Piešťanoch, Bratislave, Trnave a v Trenčíne. Zákazníkom poskytujeme poradenstvo a projektové riešenia kuchýň a kúpeľní.

DOMOSS spolupracuje s architektmi, projektantmi, stavebnými spoločnosťami i ďalšou odbornou verejnosťou, čo napomáha smerovať ponuku firmy do oblastí, ktoré pre konečného klienta znamenajú jedinečné riešenia postavené na najmodernejších trendoch v oblasti bytového dizajnu.

Spoločnosť sa vo svojej ponuke orientuje na renomované svetové značky a produkty, ktoré zaručujú zákazníkom riešenia s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu a to s veľkou škálou výberu.
www.domosskupelne.sk www.domosskuchyne.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bratislavská 11/a
921 01 Piešťany
www.domosskupelne.sk
ID: 3778407   Dátum zverejnenia: 3.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat dohodou, celkové odmeňovanie %-om z predaja bez obmedzenia finančného stropu