Predajca/interiérový dizajnér v kuchynskom štúdiu

DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Miesto práce
DOMOSS TECHNIKA, a.s., Bratislava, Galvaniho 17/A
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat dohodou, odmeňovanie % zo zisku, horná hranica príjmu nie je obm

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhovanie zostáv kuchynských liniek značky Sykora, ich predaj, plus predaj doplnkov - vstavané spotrebiče, stoly,stoličky a iné doplnky
- komunikácia so zákazníkom a odborné poradenstvo
- vyhotovenie vizualizácií zostáv kuchynských liniek podľa požiadaviek a potrieb zákazníka z našej ponuky v 3D programe
- vypracovanie cenovej ponuky, zadanie zákazky do výroby, dohodnutie montáže u zákazníka
- komunikácia s klientom až do celkového ukončenia zákazky

ponúkame:
-možnosť kreatívne sa realizovať v oblasti dizajnu interiéru
-práca v perspektívne sa rozvíjajúcej firme, ktorá pôsobí na slovenskom trhu viac ako 26 rokov
-možnosť odborného a profesného rastu
-zabezpečenie odborných školení v oblasti dizajnu a predaja
. motivujúce finančné ohodnotenie
- zamestnanecké benefity vyplývajúce z obchodnej činnosti firmy
- ďalšie zamestnanecké benefity

Na výberové pohovory budú pozvaní iba kandidáti, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.
Všetkým záujemcom ďakujeme
Profesné životopisy zasielajte na mail. adresu
anna.bielikova@domoss.sk a
ivan.bartos@domoss.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý

Počet rokov praxe

obchod
1

hľadáme:
- samostatnú a tvorivú osobnosť osobnosť s výbornými komunikačnými, prezentačnými a obchodníckymi zručnosťami,
s aktívnym a pozitívnym prístupom k práci a orientáciou na výsledok
- požadujeme prax v obchode, najlepšie v oblasti navrhovania a predaja interiérov

Pracovná pozícia nie je vhodná pre študentov denného ani externého štúdia !!!!!

Na slovenskom trhu úspešne pôsobíme už 27 rokov.
Sme obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodom a veľkoobchodom s bielou a čiernou technikou a iným spotrebným tovarom pre domácnosť.
Prevádzkujeme maloobchodné predajne v Piešťanoch, Dolnom Kubíne, Skalici, veľkoobchod s bielou technikou, veľkoobchod so sanitárnou technikou, 4 kuchynské štúdiá, 2 kúpeľňové štúdiá a 2 kombinované kuchynsko-kúpeľňové štúdiá v Piešťanoch, Trenčíne, Trnave a Bratislave a internetový obchod.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bratislavská 11/a
921 01 Piešťany
ID: 2442619   Dátum zverejnenia: 23.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat dohodou, odmeňovanie % zo zisku, horná hranica príjmu nie je obm