Predajca bielej techniky

DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Miesto práce
DOMOSS TECHNIKA, a.s., Bratislavská, Piešťany
Termín nástupu
01/2024
1 000 - 1 500 EUR/mesiacplus mesačné prémie a ďalšie príplatky, plus odmeny z predaja ďalších produktov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste oduševnený predajca so skúsenosťami v oblasti bielej techniky?
Pripojte sa k nám a zdieľajte s nami svoje know-how a entuziazmus.
V čom bude spočívať pracovná činnosť?
- maloobchodný predaj veľkej bielej techniky - chladničky, mrazničky, sporáky, umývačka, ..
- manipulácia s uvedeným tovarom /nakladanie , vykladanie, zabalenie tovaru zákazníkovi/
Ďalšie úlohy:
- výber a objednávanie tovaru
- dopĺňanie a vystavovanie tovaru
- oceňovanie tovaru

Výhody práce u nás
- atraktívna mesačná mzda, ktorá sa skladá zo základnej mesačnej mzdy, mesačných
prémií z predaja + príplatky za prácu v sobotu a odmien z predaja ďalších produktov
- garancia ročného navýšenia základnej mzdy
- príjemný a podporujúci kolektív
- zabezpečenie odborných školení a profesného rastu
- perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej firme s existenciou viac ako 30 rokov
na slovenskom trhu
- veľmi zaujímavé zamestnanecké ceny na všetok predávaný tovar
- zabezpečené poistenie zodpovednosti za škody
- firemné akcie - DOMOSS deň, teambuildingy,..
- príspevky pri životných jubileách, pri narodení dieťaťa, svadbe
- príspevky na rekreácie zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
- príspevky na letné aktivity detí

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite svoje CV s uvedením telefonického kontaktu prosím na
e-mail: [email protected]
[email protected]
alebo poštou na adresu: DOMOSS TECHNIKA, a.s.
Bratislavská 11/a, 921 01 Piešťany
921 01 Piešťany
Kontaktovať budeme záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené stredoškolské vzdelanie
- orientácia na zákazníka a príjemné vystupovanie
- komunikatívny typ schopný pracovať samostatne so
zodpovedným prístupom k plneniu pracovných povinností,
- uprednostníme uchádzačov s praxou v obchode a so
znalosťami v predmetnej oblasti

Spoločnosť DOMOSS pôsobí na trhu bývania a vybavenia domácnosti už viac ako 30 rokov. DOMOSS prináša široké spektrum produktov a služieb pre domácnosť. Svoje služby DOMOSS poskytuje v regióne západného Slovenska. V sieti 4 kúpeľňových a 4 kuchynských štúdií prináša značkové produkty vysokej kvality od popredných svetových výrobcov. Štúdiá DOMOSS nájdete v Piešťanoch, Bratislave, Trnave. Zákazníkom poskytujeme poradenstvo a projektové riešenia kuchýň a kúpeľní.
DOMOSS okrem siete štúdií je aj veľkoobchodná spoločnosť s bielou technikou a sanitou s celoslovenským pokrytím.
Spoločnosť sa vo svojej ponuke orientuje na renomované svetové značky a produkty, ktoré zaručujú zákazníkom riešenia s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu a to s veľkou škálou výberu.
www.domoss.sk , www.studiadomoss.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 241508  Dátum zverejnenia: 12.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac