Predajca/dizajnér v kúpeľňovom štúdiu

DOMOSS TECHNIKA, a.s.

Miesto práce
Kúpeľňové štúdio DOMOSS, Piešťany, Teplická 109
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat dohodou, celkové odmeňovanie %-om zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-pozícia zameraná na predaj kompletného vybavenia kúpeľní - obklady, dlažby, sanita, doplnky,...../svetoznáme značky/
-komunikácia so zákazníkom za účelom predaja, tvorba grafického návrhu podľa požiadaviek zákazníka, cenová ponuka, objednávka
-orientácia na koncových zákazníkov
-aktívne vyhľadávanie zákazníka
-spolupráca s architektami

-práca obchodníka/predajcu v spojení s tvorbou grafického návrhu
v štúdiu zameranom na predaj exkluzívnych značiek v sortimente sanitárna technika pre náročného zákazníka v perspektívne sa rozvíjajúcej firme
-možnosť uplatniť schopnosti pre tvorivú a samostatnú prácu
-PC s grafickým programom
-mobilný telefón
-ďaľšie zamestnanecké výhody a benefity vyplývajúce z činnosti firmy

žiadosti a profesijné životopisy s tel. kontaktom zasielajte na:
e- mail: anna.bielikova@domoss.sk
maria.radosovska@domoss.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ, VŠ -technického zamerania- stavebná príp. strojárska

Počet rokov praxe

prax v oblasti predaja
2

požadujeme
-prax v predaji konečnému zákazníkovi min. 2 roky
-min. ukončené stredoškolské vzdelanie so zameraním- stavebné,..
-inteligentný, ambiciózny, komunikatívny typ schopný samostatne pracovať
-pracovná pozícia nie je vhodná pre študentov denného ani externého štúdia

Na slovenskom trhu úspešne pôsobíme už 27 rokov.
Sme obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodom a veľkoobchodom s bielou a čiernou technikou a iným spotrebným tovarom pre domácnosť.
Prevádzkujeme maloobchodné predajne v Piešťanoch, Dolnom Kubíne, Skalici, veľkoobchod s bielou technikou, veľkoobchod so sanitárnou technikou, 4 kuchynské štúdiá, 2 kúpeľňové štúdiá a 2 kombinované kuchynsko-kúpeľňové štúdiá v Piešťanoch, Trenčíne, Trnave a Bratislave a internetový obchod.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bratislavská 11/a
921 01 Piešťany
ID: 219807   Dátum zverejnenia: 6.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat dohodou, celkové odmeňovanie %-om zo zisku