Technik pre telekomunikácie

DoMo - PROTECTION s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzda od 900,- €/brutto mesačne, podľa preukázaných schopnosti uchádzača + mesačné prémie. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúsenosti a osobnostných predpokladov pre danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie činností spojených s nepretržitou prevádzkou telekomunikačnej siete obchodných partnerov (držanie pohotovosti vo formáte 24 hodín/7 dní v týždni - 2 x týždenne)
- prevencia a odstraňovanie porúch
- práca v teréne a komplexné riešenie situácií
- práce vo výškach

- profesijné zaškolenie
- atraktívne platobné podmienky
- istota spoločnosti s dlhodobým pôsobením a profesijným rastom
- práca v dobrom kolektíve

Na osobné pracovné pohovory budú pozvaní len vybraní potenciálni záujemcovia o zverejnené pracovné miesto. Vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,elektrotechnické,stavebné,IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- samostatnosť
- technické myslenie
- organizačné schopnosti
- výhodou osvedčenie pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou horolezeckou technikou

Spoločnosť DoMo - PROTECTION s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993. Spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami v rámci realizácie, údržby a servisu telekomunikačných a pozemných stavieb. Venujeme sa bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a bezpečnosti pri práci vo výškach a nad voľnou hĺbkou. Naše služby a produkty sú určené pre široké spektrum zákazníkov, od veľkých priemyselných podnikov až po malé firmy a živnostníkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3623278  Dátum zverejnenia: 18.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda od 900,- €/brutto mesačne, podľa preukázaných schopnosti uchádzača + mesačné prémie. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúsenosti a osobnostných predpokladov pre danú pozíciu.