Asistent predaja v športovom obchode DOMIVOSPORT

domivosport s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacNástupná mzda je vždy prehodnocovaná na základe skúseností daného uchádzača Odmeny október - marec - 300-400€ v priemere mesačne 100% príspevok na stravu Zvýšenie mzdy raz ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho tímu v lyžiarskom obchode DOMIVOSPORT! Ponúkame výnimočnú príležitosť pre nadšencov zimných športov, ktorí majú skúsenosti s predajom a vynikajú v komunikácii s klientmi.

Hlavné úlohy:

• Predaj lyžiarskeho, snowboardového a iného zimného vybavenia a oblečenia
• Poradenstvo zákazníkom pri výbere správneho vybavenia
• Zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku v predajni
• Vybavovanie objednávok, reklamácií
• Obsluha pri zapožičiavaní zimného športového vybavenia

Čo od vás očakávame:

• Skúseností s predajom výhodou
• Aktívny záujem o zimné športy a dobrá znalosť lyžiarskeho vybavenia
• Schopnosť fyzicky zvládať manipuláciu s lyžiarskym vybavením
• Výborné komunikačné schopnosti a orientácia na zákazníka
• Samostatnosť, zodpovednosť a tímový duch

Ponúkame:

• Prácu na plný úväzok v dynamickom prostredí
• Konkurenčné platové podmienky
• Zamestnanecké zľavy na sortiment
• Príjemný kolektív zanietených športovcov

Uprednostňujeme mužských kandidátov vzhľadom na fyzickú náročnosť práce s lyžiarskym vybavením.

Zaujala vás naša ponuka? Pošlite svoj životopis. Tešíme sa na vašu odpoveď!

Pracovná doba: Október - Apríl
pondelok - piatok - 9:00h - 18,00h
sobota - 9:00h - 14,00h
nedele, sviatky voľno

Letná sezóna máj- september:
pondelok - piatok - 10:00h - 17:00h
čerpanie dovoleniek

- práca v príjemnom mladom kolektívne
- nákup športového vybavenia za nákupné ceny ( lyže, snowboard, oblečenie, a mnoho ďalšieho)
- možnosť zadarmo si požičiavať lyže, snowboardy ...
- možnosť zadarmo si servisovať bike, lyže, snowboard...

Informácie o výberovom konaní

POZOR! Prosím pozorne si prečítajte inzerát.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Poprosíme nevolať.
www.domivosport.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť, zodpovednosť, precíznosť, dochvíľnosť, manuálna zručnosť, technické myslenie, príjemné vystupovanie

Ako špecializovaná lyžiarska predajňa s viac než dvanásťročnou tradíciou, ponúkame našim zákazníkom nielen slovenský a český e-shop, ale predovšetkým profesionálny a osobný prístup. Naše poslanie je zabezpečiť, aby nákup u nás bol pre zákazníkov nielen pohodlný, ale aj príjemný zážitok. S dôrazom na odborné poradenstvo a individuálnu obsluhu sa snažíme prekonať očakávania našich zákazníkov a poskytnúť im nezabudnuteľný nákupný zážitok. Ako rodinná firma si ceníme každého zákazníka a snažíme sa vytvoriť prostredie, kde sa každý cíti vítaný a oceňovaný. Navyše, pýšime sa jednou z najlepšie vybavených požičovní lyží a snowboardov na Slovensku, čo nám umožňuje poskytovať špičkové vybavenie pre všetky úrovne lyžiarov a snowboardistov. Naša požičovňa je zárukou kvality a širokého výberu, čím zabezpečujeme, že každý zákazník odíde s perfektne prispôsobeným vybavením.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4715732  Dátum zverejnenia: 2.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac