Odborný predajca v športovom obchode SkiDomivo

domivosport s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
05/2021
800 - 1 000 EUR/mesiacodmeny z tržieb každý mesiac, zvyšovanie mzdy raz ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

mzda od 700 - 1000€ mesačne NETTO. Záleží od Vašej šikovnosti a ochoty pracovať.
3,50€/hod NETTO
- nástupná mzda 630€ v čistom/mesiac
- pravidelné zvyšovanie mzdy raz ročne o 50-100€
- mesačné odmeny z tržieb od 50-300€
+ obedy každý deň na pracovisku zadarmo

Pracovná doba:
pondelok - piatok - 9:00h - 18,00h
sobota - 9:00h - 14,00h
nedele, sviatky voľno
+ voľno 1 deň v týždni
5 dní sa pracuje, 2 dni voľno ( voľno nedela+1 deň v týždni, poprípade podľa dohody)

Náplň práce:
- ochotne ponúkať, predvádzať, vysvetľovať zákazníkom sortiment
- byť odborníkom vo svojej profesii
- byť milý, príjemný, ústretový, ochotný sa učiť nové veci
- udržiavať čistotu
- práca Vás musí baviť

čo ti ponúkame aké iné výhody?
- pracovať v príjemnom mladom kolektívne
- nákup športového vybavenia za nákupné ceny (e-bike, lyže, snowboard, oblečenie, fitness a mnoho ďalšieho)
- možnosť zadarmo si požičiavať e-biky, lyže, snowboardy ...
- možnosť zadarmo si servisovať bike, lyže, snowboard...

Informácie o výberovom konaní

POZOR! Prosím pozorne si prečítajte inzerát.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Poprosíme nevolať.
www.skidomivo.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- komunikatívnosť, zodpovednosť, precíznosť, dochvíľnosť, manuálna zručnosť, technické myslenie, príjemné vystupovanie

Ako špecializovaná lyžiarska predajňa s viac než dvanásťročnou tradíciou, ponúkame našim zákazníkom nielen slovenský a český e-shop, ale predovšetkým profesionálny a osobný prístup. Naše poslanie je zabezpečiť, aby nákup u nás bol pre zákazníkov nielen pohodlný, ale aj príjemný zážitok. S dôrazom na odborné poradenstvo a individuálnu obsluhu sa snažíme prekonať očakávania našich zákazníkov a poskytnúť im nezabudnuteľný nákupný zážitok. Ako rodinná firma si ceníme každého zákazníka a snažíme sa vytvoriť prostredie, kde sa každý cíti vítaný a oceňovaný. Navyše, pýšime sa jednou z najlepšie vybavených požičovní lyží a snowboardov na Slovensku, čo nám umožňuje poskytovať špičkové vybavenie pre všetky úrovne lyžiarov a snowboardistov. Naša požičovňa je zárukou kvality a širokého výberu, čím zabezpečujeme, že každý zákazník odíde s perfektne prispôsobeným vybavením.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4018375  Dátum zverejnenia: 10.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac