Odborný predajca v športovom obchode SkiDomivo

domivosport s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

mzda od 600 - 1000€ mesačne NETTO. Záleží od Vašej šikovnosti a ochoty pracovať.
3,50€/hod NETTO
600€ v čistom/mesiac + mesačné odmeny za dochádzku 200€ - december, január, február
- mesačné odmeny od 50-300€ ( odmeny z tržieb)
+ obedy každý deň na pracovisku v hodnote 80€ zadarmo
+ pravidelné zvyšovanie mzdy raz ročne

čo treba robiť v práci?
- ochotne ponúkať, predvádzať, vysvetľovať zákazníkom sortiment
- byť odborníkom vo svojej profesii
- byť milý, príjemný, ústretový, ochotný sa učiť nové veci
- udržiavať čistotu
- práca Vás musí baviť

čo ti ponúkame aké iné výhody?
- pracovať v príjemnom mladom kolektívne
- nákup športového vybavenia za nákupné ceny
- možnosť zadarmo si požičiavať ebiky, lyže, snowboardy ...

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Poprosíme nevolať!
www.skidomivo.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- komunikatívnosť, zodpovednosť, precíznosť, manuálna zručnosť, technické myslenie, príjemné vystupovanie

Sme špecializovaná lyžiarska a E-BIKE predajňa.
V zimnej sezóne sa zameriavame na predaj,servis a požičovňu lyžiarskej a snowboardovej výstroje.
V letnej sezóne sa špecializujeme na predaj elektrobicyklov, požičovňu a ich servisovanie.

Adresa spoločnosti

SkiDomivo
Levická 1605
94901 Nitra

Kontakt

ID: 3958410  Dátum zverejnenia: 14.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac