Reagujte bez životopisu

Skladník

Domino spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná, Košice
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiac13 plat , odmeny podla výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme skladníka do TPP, ktorého náplňou bude: manipulácia s VZV,čistenie a starostlivosť materiálu,prevzatie a výdaj materiálu. Udržiavanie čistoty a poriadku v priestoroch skladu. Veľkou výhodou je zváračský preukaz.

Stabilná práca v mladom kolektíve.
Pracovná doba je od pondelka do štvrtka od 7:00 do 15:30 a v piatok do 15:00.

Informácie o výberovom konaní

Osobný pohovor v mieste výkonu práce.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2024 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Obsluha VZV a ručných náradí. Veľkou výhodou je zváračský preukaz.

Spoločnosť Domino je mladá, rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá neustále hľadá nové možnosti a príležitosti na stavebnom trhu a poskytuje svojim klientom široké portfólio služieb v oblasti stavebníctva, najmä však komplexné dodanie debnenia pre súkromné či inžinierske stavby.

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4838496  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac