Ponúkame prácu na TPP v novootvorenej prevádzke s pizzou, rýchly kariérny rast a prácu, ktorá ťa bude baviť! (Pracovník rýchleho občerstvenia)

Domino´s Pizza

Miesto práce
Krížna 23, Bratislava - Staré mesto
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
od 700 € + SL v hodnote 3,40€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Domino´s Pizza, ktorá má dlhoročnú tradíciu a stabilitu na medzinárodnom trhu hľadá posily do svojej novootvorenej prevádzky. Stačí ti len chuť učiť sa a môžeš k tomu ešte aj kariérne rásť.
Staň sa súčasťou svetovej značky zameranej na donášku pizze v Bratislave. Tešíme sa práve na teba!

Tvojou náplňou práce bude:
• obsluha a komunikácia so zákazníkmi
• príprava jedla
• prijímanie a spracovávanie telefonických objednávok
• uskladnenie surovín z dodacieho priestoru do skladu, na pracovnú plochu a do
chladiarne
• ovládanie zariadení, ktoré sa nachádzajú na prevádzke
• pravidelné čistenie vybavenia

• možnosť karierného rastu na pozíciu assistent manager s platom od 6,30€/hod
• kompletné zaškolenie
• zľava 35% na stravu priamo na prevádzke
• interné odmeňovanie zamestnancov
• kultúrne a spoločenské akcie
• postupne navýšenie platu
• pracovné zmeny si naplánujete podľa toho ako to vyhovuje najlepšie Vám!
• možnosť práce nadčas

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• príjemné a ústretové vystupovanie
• prozákaznícke myslenie
• schopnosť porozumieť pokynom nadriadeného
• schopnosť tímovej práce
• ochota k fyzickej práci
• potrebný preukaz pre prácu s potravinami

APIM Gastro, s.r.o. je držiteľom franchisingovej licencie spoločnosti Domino´s Pizza, ktorá je uznávaným svetovým lídrom v oblasti donášky pizze. Domino´s Pizza má vyše 14 000 prevádzok vo viac ako 85 krajinách sveta. APIM Gastro, s.r.o. plánuje v blízkej budúcnosti otvoriť niekoľko prevádzok na Slovensku, a preto hľadá do svojho tímu šikovných, pracovitých, energických a pozitívnych ľudí, ktorí chcú byť súčasťou dynamického rozvoju tohto svetového konceptu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

APIM Gastro, s.r.o.
Sartorisova 11
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
ID: 3175934   Dátum zverejnenia: 11.10.2017