Si tímový hráč a líder? Hľadáme šikovných kolegov na pozíciu store manager! Nepremeškaj príležitosť stať sa súčasťou svetovej značky.

Domino's Pizza

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Domino´s Pizza, ktorá má dlhoročnú tradíciu a stabilitu na medzinárodnom trhu hľadá posily do svojich prevádzok, ktoré postupne otvára v Bratislave.

Nepremeškaj príležitosť stať sa sa súčasťou svetovej značky zameranej na najrýchlejšiu donášku pizze. Tešíme sa práve na teba!

Tvojou náplňou práce bude (jedná sa o kumulatívnu pracovnú ponuku):
• zodpovednosť za prevádzkové náklady a profitabilitu prevádzky
• zabezpečovanie dodržiavania hygienických noriem, čistoty, štandardov a pravidiel na prevádzke
• zodpovednosť za excelentné služby zákazníkom
• efektívna komunikácia s tímom prevádzky
• pomoc pri výberovom procese nových zamestnancov

• možnosť rýchleho karierného rastu
• kompletné zaškolenie
• zľava 35% na stravu priamo na prevádzke
• interné odmeňovanie zamestnancov
• kultúrne a spoločenské akcie
• postupne navýšenie platu
• stravné lístky v hodnote 3,40

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• orientácia na zákazníka
• orientácia na ciele a riešenia
• snaha o inovácie a neustále zlepšovanie
• príjemné vystupovanie a komunikácia s ľuďmi
• tímový hráč a líder

• záujemca by mal mať aspoň 1-ročnú prax na obdobnej pozícii
• platný potravinársky preukaz
• sebadisciplína
• výborné komunikačné schopnosti
• úprimnosť a zodpovednosť
• kreativita
• analytické schopnosti
• pozitívnosť a nadšenie
• organizovanosť
• vodcovské schopnosti

Spoločnosť APIM Gastro, s.r.o. je držiteľom franchisingovej licencie Domino's Pizza, ktorá je uznávaným svetovým lídrom v oblasti donášky pizze. Domino's Pizza má vyše 16 000 prevádzok vo viac ako 90 krajinách sveta. APIM Gastro, s.r.o. má otvorené 4 prevádzky na Slovensku a hľadá do svojho tímu šikovných, pracovitých, energických a pozitívnych ľudí, ktorí chcú byť súčasťou tohto svetového konceptu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3162159  Dátum zverejnenia: 10.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou