Máš rýchleho tátoša a miluješ vôňu čerstvej pizze? Máš skúsenosti ako kuriér? Tak hľadáme práve teba!

Domino's Pizza

Miesto práce
Krížna 23, Račianska 72, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
28.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1,75€/donáška, min. zárobok 30€/denne + tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Domino´s Pizza, ktorá má dlhoročnú tradíciu a stabilitu na medzinárodnom trhu hľadá posily do svojej ďalšej prevádzky v Bratislave. Stačí ti len chuť učiť sa a môžeš k tomu ešte aj kariérne rásť.
Chceš sa stať súčasťou svetovej značky zameranej na donášku pizze v Bratislave? Tešíme sa práve na teba!

Tvojou náplňou práce bude:
• pracovný čas na základe dohody (v časoch od 11:00 do 24:00)
• jazda na vlastnom motorovom vozidle
• dovoz pizze priamo k dverám zákazníka
• komunikácia so zákazníkmi
• prijímanie a spracovávanie telefonických objednávok
• v prípade potreby aktívna výpomoc na prevádzke

• odmena 1,75€ za každú donášku
• kompletné zaškolenie
• zľava 35% na stravu priamo na prevádzke
• interné odmeňovanie zamestnancov
• kultúrne a spoločenské akcie
• postupne navýšenie platu
• pracovné zmeny si naplánujete podľa toho ako to vyhovuje najlepšie Vám!
• možnosť kariérneho rastu a vzdelávanie s tým spojené

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• príjemné a ústretové vystupovanie
• prozákaznícke myslenie
• schopnosť dobre sa orientovať v neznámom teréne
• schopnosť dobre čítať z mapy (dobrá orientácia v Starom meste je vítaná)
• schopnosť porozumieť pokynom nadriadeného
• schopnosť tímovej práce
• ochota pracovať cez víkendy a sviatky (možnosť naplánovania zmien)
• dobrý technický stav motorového vozidla je podmienkou
• potrebný preukaz pre prácu s potravinami

Spoločnosť APIM Gastro, s.r.o. je držiteľom franchisingovej licencie Domino's Pizza, ktorá je uznávaným svetovým lídrom v oblasti donášky pizze. Domino's Pizza má vyše 16 000 prevádzok vo viac ako 90 krajinách sveta. APIM Gastro, s.r.o. má otvorené 4 prevádzky na Slovensku a hľadá do svojho tímu šikovných, pracovitých, energických a pozitívnych ľudí, ktorí chcú byť súčasťou tohto svetového konceptu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3126603  Dátum zverejnenia: 20.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1,75€/donáška, min. zárobok 30€/denne + tringelty