Máš popri štúdiu voľný čas a chuť pracovať? Máme miesto práve pre teba! Prijímame pracovníkov do prevádzky s najrýchlejšou donáškou pizze!

Domino´s Pizza

Miesto práce
Račianska 72, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
10.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
od 4,10€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Domino´s Pizza, ktorá má dlhoročnú tradíciu a stabilitu na medzinárodnom trhu hľadá posily do svojej ďalšej prevádzky, ktorú otvára v Bratislave. Stačí ti len chuť učiť sa a môžeš k tomu ešte aj kariérne rásť.

Chceš sa stať súčasťou svetovej značky zameranej na najrýchlejšiu donášku pizze v Bratislave? Tešíme sa práve na teba!

Tvojou náplňou práce bude:
• obsluha a komunikácia so zákazníkmi
• príprava pizze
• prijímanie a spracovávanie telefonických objednávok
• uskladnenie surovín z dodacieho priestoru do skladu, na pracovnú plochu a do
chladiarne
• ovládanie zariadení, ktoré sa nachádzajú na prevádzke
• každodenné čistenie vybavenia
• flexibilný pracovný čas

• možnosť karierného rastu a vzdelávanie s tým spojené
• kompletné zaškolenie
• zľava 35% na stravu priamo na prevádzke
• interné odmeňovanie zamestnancov
• kultúrne a spoločenské akcie
• postupne navýšenie platu
• pracovné zmeny si naplánujete podľa toho, ako to vyhovuje najlepšie Vám!

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.2.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• príjemné a ústretové vystupovanie
• prozákaznícke myslenie
• schopnosť porozumieť pokynom nadriadeného
• schopnosť tímovej práce
• ochota k fyzickej práci
• preukaz pre prácu s potravinami je podmienkou

APIM Gastro, s.r.o. je držiteľom franchisingovej licencie spoločnosti Domino´s Pizza, ktorá je uznávaným svetovým lídrom v oblasti donášky pizze. Domino´s Pizza má vyše 14 000 prevádzok vo viac ako 85 krajinách sveta. APIM Gastro, s.r.o. plánuje v blízkej budúcnosti otvoriť niekoľko prevádzok na Slovensku, a preto hľadá do svojho tímu šikovných, pracovitých, energických a pozitívnych ľudí, ktorí chcú byť súčasťou dynamického rozvoju tohto svetového konceptu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

APIM Gastro, s.r.o.
Sartorisova 11
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Kotradyová
Tel.: +421 908 921 100
E-mail: poslať životopis
ID: 3124282   Dátum zverejnenia: 10.1.2018