Moderná donáška pizze na skútri v rámci Starého mesta! Hľadáme nového kolegu do novozabehnutej prevádzky!

Domino´s Pizza

Miesto práce
Krížna 23, Staré mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
od 4,20€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Domino´s Pizza, ktorá má dlhoročnú tradíciu a stabilitu na medzinárodnom trhu hľadá posily do svojej novozabehnutej prevádzky. Stačí ti len chuť učiť sa, zvyšok ťa naučíme. Nepremeškaj príležitosť stať sa súčasťou svetovej značky zameranej na rýchlu donášku pizze v Bratislave. Tešíme sa práve na teba!

Tvojou náplňou práce bude:
• jazda na skútri (zaučíme ťa, ak to bude potrebné)
• dovezenie pizze priamo k dverám zákaznika
• komunikácia so zákazníkmi
• prijímanie a spracovávanie telefonických objednávok
• v prípade potreby aktívna výpomoc na prevádzke

• stravné lístky v hodnote 3,40€ za každú odpracovanú zmenu
• možnosť karierného rastu a vzdelávanie s tým spojené
• kompletné zaškolenie
• zľava 35% na stravu priamo na prevádzke
• interné odmeňovanie zamestnancov
• kultúrne a spoločenské akcie
• postupne navýšenie platu
• preplácanie nadčasov

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• príjemné a ústretové vystupovanie
• prozákaznícke myslenie
• schopnosť dobre sa orientovať v neznámom teréne
• schopnosť dobre čítať z mapy (dobrá orientácia v Starom meste je vítaná)
• schopnosť porozumieť pokynom nadriadeného
• schopnosť tímovej práce
• ochota k fyzickej práci
• ochota pracovať cez víkendy a sviatky (možnosť naplánovania zmien)
• potrebný preukaz pre prácu s potravinami

APIM Gastro, s.r.o. je držiteľom franchisingovej licencie spoločnosti Domino´s Pizza, ktorá je uznávaným svetovým lídrom v oblasti donášky pizze. Domino´s Pizza má vyše 14 000 prevádzok vo viac ako 85 krajinách sveta. APIM Gastro, s.r.o. plánuje v blízkej budúcnosti otvoriť niekoľko prevádzok na Slovensku, a preto hľadá do svojho tímu šikovných, pracovitých, energických a pozitívnych ľudí, ktorí chcú byť súčasťou dynamického rozvoju tohto svetového konceptu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

APIM Gastro, s.r.o.
Sartorisova 11
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
ID: 3124208   Dátum zverejnenia: 8.11.2017