Vodič autobusu

DOMINIQ s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava osôb a batožiny, starostlivosť o zverené vozidlo

Informácie o výberovom konaní

Čistý výpis registra trestov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, D, E

Počet rokov praxe

2

Vodič by mal byť trpezlivý, tolerantný, ústretový, kľudný, komunikatívny, pro-klientsky orientovaný a dobrá orientácia v Bratislave a okolí.

Ako firma poskytujeme komplexné služby v autobusovej a mikrobusovej doprave doma i v zahraničí. Od roku 1991 Vám ponúkame služby v Autobusovej doprave Pavol Balšan a v spolupráci od roku 2006 aj firma Juraj Balšan – DOMINIQ, ktorá sa v roku 2013 transformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným. Od 1. januára 2016 sme dopravné spoločnosti zlúčili a momentálne pôsobíme na trhu ako jeden právny subjekt DOMINIQ s.r.o..
ID: 3769033  Dátum zverejnenia: 1.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac