Regionálny manažér NM/PN/HC

Dominika Darvašová

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiacFixný plat dohodnutý individuálne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- absolvovanie obchodníckej adaptačnej časti v trvaní 3 mesiace
- budovanie vlastného tímu obchodníkov
-staranie sa o adaptáciu/zaškolenie svojho tímu
-pomoc obchodníkom na obchodných stretnutiach s klientom (kým je to potrebné)
-realizovanie náborových stretnutí s potenciálnymi uchádzačmi
-podieľanie sa na tvorbe a realizácií nových a tiež existujúcich projektov na podporu predaja produktov spoločnosti
-aktívna účasť na poradách a školeniach

Čo získate keď sa dohodneme na vzájomnej spolupráci?
-pomôžeme vám rozvíjať vašu kreativitu
-ak si zakladáte na modernom a atraktívnom pracovnom prostredí - tu ste správne
-u nás nezažijete stereotyp
-flexibilný pracovný čas podľa dohody s nadriadeným

Výhody, benefity:
ZABEHNUTÁ AGENTÚRNA KANCELÁRIA - k dispozícií po skúšobnej dobe 4 mesiace...alebo...
STABILNÝ OBCHODNÝ TÍM - ako podpora po skúšobnej dobe dvoch ucelených kvartálov / pre manažéra so skúsenosťami (prax minimálne 2 roky na pozícií.)

- atraktívna podpora pri budovaní kariéry
- moderný systém vzdelávanie na náklady spoločnosti podporujúci osobný a kariérny rast
- možnosť využívať pravidelný koučing na náklady spoločnosti
- fixný príjem kombinovaný s atraktívnym províznym systémom odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
- príspevok zamestnávateľa na firemné životné poistenie a špeciálne zľavy na vybrané poistné produkty
- zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Výberový proces sa skladá z troch častí.
1.kolo (základné)
2.kolo (schvalovacie)
3.kolo / úspešné absolvovanie Assessment centra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme človeka na manažérsku pozíciu, ktorý bude pomáhať s budovaním a rozširovaním riaditeľstva.

Vzťahový, lojálny, zodpovedný, úprimný a pozitívne naladený. Ak sa za takého človeka považujete, radi vás uvidíme na pracovnom pohovore.
Uvítame i predchádzajúce referencie od bývalého zamestnávateľa.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 950 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.
Allianz sa ako zamestnávateľ riadi princípom rovnosti príležitostí a preto privíta všetky žiadosti o zamestnanie bez ohľadu na rasový alebo etnický pôvod, národnosť, vek, rod, náboženské alebo iné presvedčenia, zdravotné postihnutie či sexuálnu orientáciu.
ID: 4315461  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac