Asistentka manažéra

Dominika Darvašová

Miesto práce
Piešťany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.10.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacFixná + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spravovanie diára manažéra
- aktívne telefonovanie
- inzercia a aktualizácia pracovných ponúk
- príprava podkladov pre personálne oddelenie
- príprava podkladov na zazmluvnenie uchádzačov
- spracovanie reportov obchodníkov (denné/týždenné/mesačné)
- zabezpečenie školení pre existujúcich pracovníkov
- príprava podkladov na porady, školenia, workshopy
- organizácia firemných teambuildingov a iných kultúrnospoločenských akcií
- staranie sa o chod agentúrnych kancelárií (PN,HC,TT)
- pomoc so základným zaškolením obchodníkov

- možnosť kariérneho rastu
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- 13ty plat
- pracovný čas podľa dohody s nadriadeným
- práca v moderných priestoroch
- bezplatné školenia hradené spoločnosťou
- účasť na teambuildingoch
- príjemný kolektív
- možnosť sebarealizácie

Informácie o výberovom konaní

- aktívny vodič
- prax v bankovníctve alebo poisťovníctve vítaná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadám zodpovedného človeka s pozitívnym prístupom, ktorý je komunikatívny a rád telefonuje, je ambiciózny, má reprezentatívne vystupovanie a nerobí mu problém občas pracovať i nadčas. (ak je to potrebné).

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 950 zamestnancov a 2500 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.
Allianz sa ako zamestnávateľ riadi princípom rovnosti príležitostí a preto privíta všetky žiadosti o zamestnanie bez ohľadu na rasový alebo etnický pôvod, národnosť, vek, rod, náboženské alebo iné presvedčenia, zdravotné postihnutie či sexuálnu orientáciu.
ID: 4250078  Dátum zverejnenia: 14.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac