600 - 700 EUR

Elektrikár - údržbár

DOMÉNA, s.r.o. - Hotel ATRIUM

Miesto práce
Atrium Hotel, Nový Smokovec, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Termín nástupu
ihneď - dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-údržba el. siete a príslušných el. zariadení
- pravidelné odstraňovanie technických závad na izbách, kongresových miestnostiach a prevádzkach hotela
- udržiavanie prevádzok energií ( el. energia, plyn, voda, kanalizácia)
- udržiavanie stavu objektu a areálu hotela v najlepšom stave
- komunikácia a úzka spolupráca s nadriadeným pracovníkom ( správca hotela )

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

600,-Eur - Finálna výška mzdy bude určená po osobnom pohovore na základe praxe a pracovných skúseností.

Bezplatné zamestnanecké pobyty v partnerských hoteloch siete Trinity hotels.
Príjemné pracovné prostredie v mladom dynamickom tíme.
Zvýhodnené stravovanie pre zamestnancov.
Vzdelávanie prostredníctvom interných tréningov a školení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

prax v obore minimálne 2 roky, vod.preukaz sk. B, elektrotechnické vzdelanie

Spoločnosť DOMÉNA s.r.o. prevádzkuje hotel Atrium v Novom Smokovci vo Vysokých Tatrách.
Atrium Hotel v Novom Smokovci zaujme nielen svojou netradičnou kruhovou architektúrou, ale aj svojou polohou na úpätí Slavkovského štítu. Z hotelových izieb ako aj reštaurácie s panoramatickým výhľadom sa ponúka prekrásny pohľad na tatranské štíty alebo na slnkom zaliatu Podtatranská kotlinu.

Svojím vybavením ako aj ponukou služieb je ideálnym miestom pre trávenie dovolenky pre rodiny s deťmi ako aj pre organizovanie konferencii, školení, seminárov či workshopov pre biznis klientelu. Hotel ponúka komfortné ubytovanie v 90 izbách, vynikajúcu slovenskú aj medzinárodnú kuchyňu, príjemný relax v podzemnom vitálnom svete a 5 konferenčných sál.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Doména s.r.o.
Nový Smokovec 42, Atrium Hotel
062 01 Vysoké Tatry

Kontakt

Kontaktná osoba: sekretariat
E-mail: poslať životopis
ID: 3781767   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600,-Eur - Finálna výška mzdy bude určená po osobnom pohovore na základe praxe a pracovných skúseností.