Zástupca, zástupkyňa manažéra recepcie

DOMÉNA, s.r.o. - Hotel ATRIUM

Atrium Hotel, Nový Smokovec 42, 062 01 Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Termín nástupu
ihneď
700- 900 výška mzdy bude finálne určená po vzájomnej dohode s prihliadnutím na prax a skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste dynamická a flexibilná osobnosť?
Viete riešiť kritické situácie?
Hľadáte zaujímavú kariérovú výzvu?
Ak ste sa našli vo vyššie uvedených otázkach, tak potom hľadáme práve Vás a budete vykonávať tieto činnosti:
- Kompletná zodpovednosť za chod a fungovanie recepcie počas neprítomnosti manažéra recepcie
- úzka spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami hotela,
- kontrola správnosti hotelových účtov
- osobným písomný a telefonický kontakt s klientmi atď.

- práca v atraktívnom prostredí
- korektný a seriózny prístup k odmeňovaniu
- možnosť využitia hotelového wellness centra v stanovených termínoch
- bezplatný víkendový pobyt v jednom z hotelov skupiny Trinity
- zamestnanecká strava

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch a hotelierstvo, Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- Znalosť programu HOREC výhodou
- výborné komunikačné zručnosti
- tímovosť, otvorenosť, schopnosť riešiť problémové situácie
- príjemné vystupovanie a príjemný vzhľad

Spoločnosť DOMÉNA s.r.o. prevádzkuje hotel Atrium*** v Novom Smokovci vo Vysokých Tatrách.
Atrium Hotel*** v Novom Smokovci zaujme nielen svojou netradičnou kruhovou architektúrou, ale aj svojou polohou na úpätí Slavkovského štítu. Z hotelových izieb ako aj reštaurácie s panoramatickým výhľadom sa ponúka prekrásny pohľad na tatranské štíty alebo na slnkom zaliatu Podtatranskú kotlinu.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme.
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu ;-) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3500534  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700- 900 výška mzdy bude finálne určená po vzájomnej dohode s prihliadnutím na prax a skúsenosti.