Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Chyžná, upratovačka

DOMÉNA, s.r.o. - Hotel ATRIUM

Miesto práce
Nový Smokovec 42, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
750 - 1 000 EUR/mesiacVrátane príplatkov v zmysle Zákonníka práce (víkendy, sviatky, nadčasy) 750€ netto + príplatky za upratané izby (800-1000€ netto/mesiac). Konečná výška mzdy závisí od pracovného výkonu a schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné upratovanie hotelových izieb a príslušných spoločných priestorov:
- zodpovednosť za čistotu a poriadok v hotelových izbách
Kompletné upratovanie izieb:
- umývanie okien
- výmena posteľnej bielizne
- vysávanie, tepovanie
- utieranie prachu, leštenie,
- umývanie a čistenie kúpeľní a toaliet v hotelových izbách
- vykonávanie ďalších činností podľa pokynov vedúcej pracovníčky.

- ubytovanie počas pracovných dní
- možnosť využívania hotelového wellness bezplatne vo vyhradených termínoch
- bezplatný víkendový pobyt 1x ročne v jednom z hotelov spoločnosti TRINITY
- stabilné postavenie spoločnosti v gastro sektore
- možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu, príležitosť neustále sa vzdelávať a nadobúdať skúsenosti v rozvíjajúcej sa hotelovej sieti Trinity
- stravovanie v rámci hotela, výber z dvoch jedál denne
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov
- zľavy na produkty a služby spoločnosti
- práca v mladom tíme a atraktívnom prostredí,
- možnosť využívať masáže v zamestnaneckých cenách
- vzdelávanie prostredníctvom interných tréningov a školení.

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti DOMÉNA, s.r.o., Nový Smokovec 42, Atrium Hotel, Vysoké Tatry 062 01 IČO: 31 399 282, aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja t.j. s ukladaním na
nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

chyžná

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- zodpovednosť
- samostatnosť
- dochvíľnosť
- precíznosť

Spoločnosť DOMÉNA s.r.o. prevádzkuje hotel Atrium*** v Novom Smokovci vo Vysokých Tatrách.
Atrium Hotel*** v Novom Smokovci zaujme nielen svojou netradičnou kruhovou architektúrou, ale aj svojou polohou na úpätí Slavkovského štítu. Z hotelových izieb ako aj reštaurácie s panoramatickým výhľadom sa ponúka prekrásny pohľad na tatranské štíty alebo na slnkom zaliatu Podtatranskú kotlinu.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme.
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu ;-) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3161994  Dátum zverejnenia: 21.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac