Zmenový majster na porážke - Košice

Domäsko s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac- po 6 mesiacoch zvýšenie až na 2.300,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník riadi výrobných robotníkov v spolupráci s vedúcim, majstrami a predákmi, pracovník komunikuje a spolupracuje s výrobným, obchodným a technickým riaditeľom.

  • kontroluje a zodpovedá za dodržiavanie technologických postupov vo výrobných činnostiach svojho útvaru
  • zabezpečuje kontrolu hygieny technologických zriadení svojho útvaru
  • vypracováva a doplňuje technologické postupy výroby jednotlivých druhov výrobkov
  • podieľa sa na hodnotení kvality výrobkov a zabezpečuje odstránenie nedostatkov
  • zodpovedá - za hygienický zber a odvoz výrobných odpadov, hospodárnosť činnosti zvereného útvaru a dodržiavanie platných zákonných predpisov na úseku potravinárskej výroby a oboznámenie pracovníkov útvaru s nimi
  • dodržiava predpisy HACCP, hygieny a sanitácie, osobnej hygieny, ochrany životného prostredia a havarijný plán v zmysle školení
  • dodržiava pravidlá, smernice a pokyny pre pridelené pracovné miesto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

nie je potrebná, je vítaná

Zručnosti v oblasti zodpovednosti za dodržiavanie kvality a bezpečnosti práce.

Zručnosti vedenia tímu, schopnosť komunikácie a riešenia konfliktov.

Flexibilita, prispôsobivosť, vysoká pracovná morálka a schopnosť pracovať pod tlakom.

Domäsko pôsobí úspešne v oblasti veľkoobchodu a maloobchodu s mäsom a mäsovými výrobkami .

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4809389  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac