800 - 900 EUR

Kozmetička v salóne krásy DIVABEAUTY, Mýtna 44, Bratislava

DOMANO s.r.o.

Miesto práce
Mýtna 44, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Salón krásy DIVABEAUTY v centre Bratislavy hľadá kozmetičku s praxou. Ponúkame prácu v mladom kolektíve ľudí, hľadáme zamestnanca, ktorý má rád svoju prácu. Ponúkame stabilné zázemie, odmeny z obratov, odmeny z predajov produktov, pravidelné školenia. Kozmetické služby- čistenie pleti, prístrojové ošetrenia (lifting, ultrazvuk, mikrodermabrázia...), úprava obočia. Vyžadujeme prax minimálne 1 rok. Nového zamestnanca zaškolíme na všetky prístrojové ošetrenia aj prácu s kozmetikou. Znalosť 3D a 4D mihalníc a líčenia výhodou.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800,-€ brutto (podľa skúseností) + odmeny v závislosti od výšky obratu

vlastná klientela
mladý kolektív
moderné prostredie v centre mesta
gastrolístky
zamestnanecké zľavy na služby
odmeny z obratov
spoľahlivosť- výplatu aj odmeny vyplácame v dohodnutom termíne
pravidelné školenia + zaškolíme zamestnanca pred nástupom
práca s kvalitnou kozmetikou (DERMALOGICA)
flexibilná pracovná doba
objednávky cez recepciu
všetky služby na jednom mieste (kaderníctvo, kozmetika, manikúra, pedikúra, masáže)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kozmetik, kozmetička

Počet rokov praxe

1

Company Management Consulting

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Mýtna 44
811 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavel Bojňanský
Tel.: +421903460054
E-mail: poslať životopis
ID: 3779720   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800,-€ brutto (podľa skúseností) + odmeny v závislosti od výšky obratu