Farmaceutický laborant

DOMANO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- voľný predaj zdravotníckeho materiálu a doplnkového sortimentu
- vydávanie liekov neviazaných na lekársky predpis
- súvisiace odborné poradenstvo
- práca s pokladňou
- na základe pokynov vedúcej farmaceutky, resp. v spolupráci s ňou, výkon činností zabezpečujúcich plynulý chod lekárne, a to:
- spracovanie dokladov pre zdravotné poisťovne
- preberanie, uskladnenie a dopĺňanie tovaru
- zisťovanie chýb a závad v dodávkach
- sledovanie expirácie sortimentu
- vedenie záznamov o teplote, vlhkosti a pod. v súvislosti s uskladnením sortimentu lekárne
- výkon činností podľa sanitačného programu lekárne a vedenie príslušných záznamov o sanitácii, prevádzke germicídneho žiariča, destilačného aparátu, a pod.
- súčinnosť pri marketingových aktivitách lekárne, atď.

- súkromná lekáreň (nie sieť)
- pracovná doba: 8.00-20.00, krátky-dlhý týždeň
- primerané finančné ohodnotenie, pri náraste obratu motivačný bonus
- mladý kolektív a príjemné pracovné prostredie (lekáreň je lokalizovaná v nákupno-rezidenčnom komplexe neďaleko centra Bratislavy - v Ružinove)
- odborný rast

V prípade Vášho záujmu nám pošlite svoj životopis s aktuálnou fotografiou.

Ako predmet správy uveďte „Farmaceutický laborant“.

V žiadosti uveďte aj svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov našou spoločnosťou v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.11.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SZŠ, odbor farmaceutický laborant

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

1

Spoľahlivosť, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, záujem o prácu (vnútorná motivácia), flexibilita, ochota, samostatnosť.

verejná lekáreň

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Mýtna 44
811 05 Bratislava
ID: 3143734   Dátum zverejnenia: 14.11.2017