Emailingový a telefonický špecialista – zaujímavá práca z domu

Domalenka

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čím skôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slováci chodia na dovolenky a wellness pobyty s nami už 12 rokov. Pozri si celú ponuku na našom webe domalenka.sk, aby si mal/-a predstavu, kde všade s nami ľudia dovolenkujú. Tvojou prácou bude komunikácia s klientmi a odporúčanie vhodných pobytov pre ich špecifické potreby. V našom tíme je priateľská atmosféra a snažíme sa spoločne zlepšovať aj obsah na webe. Každý člen tímu raz do mesiaca vymyslí nápad na blogový článok, teda tvoja práca nebudú len emaily a telefonáty, no budeš mať priestor aj na kreativitu a možnosť uviesť tvoje nápady do reality.

Hľadáme človeka, ktorý má výborné komunikačné vlastnosti – aj emailové aj telefonické. Hľadáme niekoho, kto má disciplínu a vie pracovať z domu.

Náš tím má 12 ľudí, mnohí pracujú z domu, no niektorí aj v kancelárii v Poprade. Pre túto pozíciu však môžeš bývať kdekoľvek, stačí ti len počítač a prístup na internet.

• Práca z domu
• 7 hodinový pracovný čas – online by si mal/-a byť od 9:00 do 13:00, zvyšné 3 hodiny sú flexibilné a môžeš si ich odrobiť aj večer, ak si potrebuješ počas dňa niečo vybaviť
• Motivačné zvyšovanie platu– tvoj výkon, počet predaných pobytov a originálne nápady sú v našej firme pravidelne odmeňované
• Zľavy na pobyty – súčasťou dovolenkového portálu sú aj zamestnanecké výhody v podobe zliav na pobyty podľa vlastného výberu

Keďže súčasťou práce je aj zlepšovanie obsahu na našom blogu, v žiadosti o prácu pošli 2 nápady na zlepšenie nášho posledného blogového článku, ktorý nájdeš na našom webe Domalenka.
Na túto úlohu neexistuje správna odpoveď, zaujíma nás tvoj pohľad na článok a zaujímavé nápady na jeho vylepšenie. Ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

E-mail - Expert
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Samostatnosť a zodpovednosť – nutnosť pri práci z domu
• Skúsenosti s emailingom a telefonovaním
• Predošlá práca v cestovnom ruchu výhodou
• Pripojenie na internet a vlastný počítač - nutnosť

Domalenka je firma s malým tímom ľudí, máme v kancelárii a na online meetingoch priateľskú atmosféru. Ponúkame rôzne typy pobytov na celom Slovensku a snažíme sa, aby ľudia radi dovolenkovali aj doma.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4540016  Dátum zverejnenia: 16.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac