Obchodný zástupca pre západné a stredné Slovensko

DOMA Prešov, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
955 - 1 045 EUR/mesiacOd 955 € /mesiac + osobné ohodnotenie 90 € /mesiac , mesačné a kvartálne odmeny podľa dosiahnutého obratu...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o kľúčových zákazníkov v pridelenej oblasti
- pravidelné návštevy, predajný a popredajný servis
- akvizícia nových zákazníkov, prezentácia produktového portfólia
- tvorba objednávky tovaru, pravidelný obchodný reporting
- starostlivosť a riadenie skupiny pridelených AMB
- zodpovedný za platobnú disciplínu zverených zákazníkov
- plnenie stanoveného plánu spoločnosti
- starostlivosť o zverený majetok
- pravidelné stretnutie a komunikácia s regionálnym manažérom a tímové porady

- služobný automobil
- mobilný telefón, notebook
- interné školenia
- sociálny program - finančné bonusy za pracovné a životné jubileá
- firemné akcie - vianočný večierok.....,

Informácie o výberovom konaní

- región pre západné a stredné Slovensko
- životopis v slovenskom jazyku - na [email protected]
- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodu

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti v oblasti predaja rýchloobrátkového tovaru
- predajné a vyjednávacie zručnosti
- silný pro-zákaznícky orientovaný prístup
- chuť pracovať a učiť sa novým veciam
- reprezentatívne vystupovanie
- samostatná a zodpovedná osobnosť so schopnosťou plánovať a rozhodovať

Spoločnosť DOMA Prešov s.r.o. vyrába sortiment ôsmich druhov dresingov a približne tridsať druhov majonézových a tatárskych omáčok, vrátane tých ochutených.
Ponuka je pre všetkých malospotrebiteľov a výrobcov lahôdkárskych výrobkov.
Spoločnosť okrem výroby funguje aj ako baliareň (jednoporciové balenia horčíc, kečupov a grilovacích omáčok).
Produkty spoločnosti DOMA Prešov s.r.o. môžete nájsť doma aj v zahraničí.
Svoje výrobky podnik predáva pod značkou DOMA.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4179401  Dátum zverejnenia: 10.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 955 EUR/mesiac