Údržbár - mechanik

DOMA Prešov, s.r.o.

Miesto práce
Petrovianska 34, Prešov-Solivar
Termín nástupu
ihneď
5,25 EUR/hod.základný plat 5,25 €/h + osobné ohodnotenie 0,60 €/h + dochádzkový bonus 30€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavenie výrobných strojov a zariadení
Zabezpečenie údržby strojov a prevádzky
Modernizácia elektronických a elektrických častí strojov na zabezpečenie
chodu výroby
Údržba a oprava rozvodných zariadení, vykonávanie elektroinštalácie
Vyriešenie technických porúch a výpadkov
Evidencia porúch v el. systéme údržby

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Vzdelanie v elektrotechnickom odbore
Prax v strojárenskom priemysle na údržbe – výhodou
Samostatnosť, rozhodnosť, logické a analytické
myslenie, schopnosť pracovať v tíme

- práca v stabilnej spoločnosti,
- bohatý sociálny program spoločnosti - Cafetéria
- priestor na vlastné nápady a sebarealizáciu
- príplatky za soboty, nedele, sviatky v rámci zákona

info na osobnom pohovore. Kontaktujeme vybraných uchádzačov - telefonicky/emailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

uvítaná prax v potravinárstve

Spoločnosť DOMA Prešov s.r.o. vyrába sortiment ôsmich druhov dresingov a približne tridsať druhov majonézových a tatárskych omáčok, vrátane tých ochutených.
Ponuka je pre všetkých malospotrebiteľov a výrobcov lahôdkárskych výrobkov.
Spoločnosť okrem výroby funguje aj ako baliareň (jednoporciové balenia horčíc, kečupov a grilovacích omáčok).
Produkty spoločnosti DOMA Prešov s.r.o. môžete nájsť doma aj v zahraničí.
Svoje výrobky podnik predáva pod značkou DOMA.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4156313  Dátum zverejnenia: 8.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,25 EUR/hod.