Elektrikár

Dom tretieho veku

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva montážne a prevádzkové práce, opravu a údržbu elektrického alebo strojového zariadenia (napr. oprava elektrickej inštalácie, osvetlenia...),
- v prípade zistenia porúch zodpovedá za zabezpečenie chodu a opravu elektrických zariadení, ako aj montáž a zapojenie rozvodov elektroinštalácií,
- vykonáva pravidelnú preventívnu údržbu a servis elektrických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti, pričom dbá na dodržiavanie platných zákonov, noriem a predpisov v oblasti elektro,
- vedie a pravidelne aktualizuje prevádzkové denníky elektrických zariadení,
- pripája, zapája a odpája zásuvky, rozvádzače, vypínače, prípojky, ističe, elektrické poistky, transformátory a iné elektrické zariadenia,
- identifikuje, diagnostikuje a odstraňuje závady na elektrických zariadeniach,
- je súčinný pri odborných prehliadkach a revíziách elektro, bleskozvodov a prenosných elektrických spotrebičov,
- je súčinný pre zamestnancov elektrárni pri zásahoch na elektrických zariadeniach v budove,
- pripomienkuje odbornú technickú dokumentáciu elektro predpisov, nezhody v technickej dokumentácií v porovnaní so skutočným stavom alebo s normami a zákonmi,
- spolupracuje pri zabezpečovaní plynulého chodu zariadenia, spolupracuje pri zabezpečení údržbárskych prác.

- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu,
- práca vo vysoko kvalifikovanom tíme,
- polročné odmeny,
- stravovanie priamo v zariadení,
- zamestnávateľ prispieva na stravovanie,
- zamestnávateľ prispieva na 3. pilier DDS (AXA, TATRY, SYMPATIA),
- týždeň dovolenky naviac,
- vzdelávanie zamestnancov,
- priateľská pracovná atmosféra,
- športové a teambuildingové aktivity,
- osobnostný rast.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Certifikát:
Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1).
Kandidát musí spĺňať nasledujúce kritériá:
- osvedčenie § 21-23 vyhláška 508/2009 Z.z.,
- pozitívny vzťah k seniorom,
- organizovanie a plánovanie práce,
- samostatnosť,
- manuálna zručnosť,
- fyzická zdatnosť,
- precíznosť (presnosť),
- spoľahlivosť,
- ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).

 - bezúhonnosť

Polereckého 2
851 04 Bratislava
www.dtv.sk
Dom tretieho veku je zariadenie pre seniorov v Bratislave – Petržalke. Zriaďovateľom je Hlavné mesto Slovenskej republiky.
V roku 1985 sa pre starších obyvateľov dala do užívania 12 poschodová budova s možnosťou bývania v jedno a dvojizbových garsónkach . Zdravotnícky, sociálny a prevádzkový personál zabezpečoval a naďalej zabezpečuje dôstojné dožitie staroby.
V tejto službe seniorom chceme naďalej úspešne pokračovať.

Kolektív pracovníkov je dôležitou súčasťou tohto zariadenia.
Ponúkame stabilné pracovné zázemie, ľudský prístup a po dohode možnosť pracovať aj na skrátený úväzok.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Holá
Tel.: +421232333611
E-mail: poslať životopis
ID: 4777660  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac