Banketový čašník/čašníčka

Dom techniky ZSVTS KE, s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 2/A, Košice
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 3,60 €/ hodina + príplatky + osobné ohodnotenie+ koncoročné odmeny viazané na celkový hospodársky výsledok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie objednávok od zákazníkov, zabezpečenie príjemnej a rýchlej obsluhy zákazníkov v reštauračných zariadeniach spoločnosti, príprava a realizácia spoločenských a kongresových podujatí , prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania, kontrola správnosti prezentácie a kvality jedál, práca s elektronickou registračnou pokladňou, sledovanie skladových zásob a doby spotreby tovaru na prevádzke, dodržiavanie hygienických požiadaviek, plnenie úloh súvisiacich s chodom prevádzky,
odborné gastronomické znalosti a nadšenie pre gastronomický odbor
zodpovednosť za čistotu a poriadok na pracovisku
someliérske znalosti výhodou
Nepravidelná pracovná doba

- príspevok na stravovanie
-príjemné pracovné prostredie
-voľnočasové aktivity

Životopisy na pozíciu Čašník prosím zasielať mailom v predmete je potrebné uviesť slovo "čašník" alebo priniesť osobne na recepciu Hotela Centrum.

Ďakujeme všetkým, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Bližšie informácie budú upresnené na osobnom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Tímová práca
- Orientácia na hosťa a nadšenie pre prácu v gastronómii a hotelierstve prax v gastronomickej oblasti
- práca so systémom Blue Gastro výhodou
- znalosť anglického jazyka
- zdravotný preukaz v potravinárstve podmienkou
- bezúhonnosť
- komunikatívnosť, prozákaznícke správanie, profesionálne vystupovanie, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa, prezentovanie, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, sebaistota
- pracovné nasadenie
- slušné vystupovanie

prenájmy, gastro služby, eventy

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dom techniky ZSVTS KE s.r.o.
Južná trieda 2A
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Šrámek
Tel.: +421914337821
E-mail: poslať životopis
ID: 3606429   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3,60 €/ hodina + príplatky + osobné ohodnotenie+ koncoročné odmeny viazané na celkový hospodársky výsledok