Opatrovateľ/opatrovateľka

Dom sociálnych služieb Senecio,n.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.04.2019
715 - 850 EUR/mesiacod 715 do 850 brutto, + osobné ohodnotenie každý mesiac, príplatky za noc, soboty, nedele, sviatky. Odmeny dva krát ročne, možnosť aj mimoriadnych odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o seniorov, pomoc pri sebaobslužných úkonoch, pri hygiene, toalete, stravovaní, obliekaní
- komunikovanie

- stravovanie na pracovisku s príspevkom
- odmena 2x ročne
- príjemné pracovné prostredie
- spoločné akcie, stretnutia, kultúrne podujatia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

opatrovateľský kurz

Domov sociálnych služieb Senecio, n.o. v Bratislave v Devínskej Novej Vsi je poskytovateľom 24 hodinovej starostlivosti seniorom, ktorí si pre svoj nepriaznivý zdravotný stav vyžadujú nepretržitú opateru.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3584917  Dátum zverejnenia: 1.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 715 - 850 EUR/mesiacod 715 do 850 brutto, + osobné ohodnotenie každý mesiac, príplatky za noc, soboty, nedele, sviatky. Odmeny dva krát ročne, možnosť aj mimoriadnych odmien.