Zdravotná sestra / ošetrovateľka v zariadení pre seniorov

DOM SENIOROV Tatranská Štrba, n.o.

Miesto práce
Horská 76/28, Štrba
Termín nástupu
ihneď
Od 1 100 EUR/mesiaczáleží od dosiahnutého vzdelania, plus ďalšie mzdové príplatky podľa ZP - za prácu v noci, cez víkendy, sviatky, za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v zariadení s nepretržitou prevádzkou (pondelok - nedeľa).
Nerovnomerné rozvrhnutý pracovný čas (12h denne).

Poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti klientom Domu seniorov (kapacita cca 100 ľudí) a zodpovednosť za jej odbornú úroveň, plynulosť, sústavnosť a dostupnosť
- kontrola a sledovanie zdravotného stavu klientov,
- podávanie liekov, liečiv a injekcií klientom,
- dávkovanie liekov,
- meranie FF,
- odber biologického materiálu,
- ošetrenie dekubitov,
- ošetrenie pooperačných rán,
- komplexná starostlivosť o diabetikov,
- príprava klientov na lekárske vyšetrenia,
- evidencia ošetrovateľských výkonov,
- vykonáva všestrannú starostlivosť o individuálne potreby klientov,
- úzka spolupráca s pracovníkmi opatrovateľského a sociálneho úseku zariadenia,
- realizácia ošetrovateľských výkonov v rozsahu nadobudnutej kvalifikácie.

- bezplatné stravovanie
- teambuildingové aktivity

- priateľský kolektív

Žiadosť so životopisom nám zašlite na adresu [email protected].
V prípade, že Váš životopis bude zodpovedať podmienkam pracovnej pozície, budeme vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecná sestra/praktická sestra, zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky v zdravotníckom zariadení alebo min. 1 rok v danej pozícii v zariadení soc. služieb

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- empatia
- tímová práca
- flexibilita, dochvíľnosť
- zodpovedný prístup

DOM SENIOROV Tatranská Štrba*** je nadštandardné zariadenie sociálnych služieb pod Vysokými Tatrami poskytujúce dlhodobý i krátkodobý pobyt s komplexnou starostlivosťou pre aktívnych seniorov, ako aj pre ľudí odkázaných na stálu opatrovateľskú pomoc.
Zariadenie je držiteľom licencie na prevádzku agentúry domácej ošetrovateľskej starostlivosti - ADOS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4355721  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac