Opatrovateľ/ka v dennom stacionári pre seniorov v Štrbe

DOM SENIOROV Tatranská Štrba, n.o.

Miesto práce
Československej armády 88, 059 38 Štrba
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
870 EUR/mesiacpríplatky za nadčasy - podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ide o opatrovateľskú službu pre seniorov s denným pobytom. Od opatrovateľa/ky sa vyžaduje pomoc pre mobilných i imobilných seniorov pri úkonoch sebaobsluhy napr. pri osobnej hygiene, stravovaní a dodržiavaní pitného režimu, vyzliekaní, pri chôdzi, apod.
Pracovný čas 8h denne počas pracovných dní v týždni.

Denný stacionár v obci Štrba je novootvorená prevádzka Domu seniorov Tatranská Štrba***.
Je to miesto vytvorené pre seniorov, ktorí chcú predísť sociálnej izolácií, chcú zmysluplne tráviť svoj voľný čas a zároveň si prajú zostať vo svojom prirodzenom prostredí.

- bonusy/odmeny,
- bezplatné stravovanie v zariadení
- teambuildingové aktivity
- podpora v ďalšom vzdelávaní

Svoje životopisy a žiadosti posielajte na mailovú adresu [email protected]
V prípade bližších informácií alebo dohodnutia termínu pohovoru nás kontaktuje na čísle: 0903 737 559.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

opatrovateľstvo, sanitár, zdravotnícky asistent, opatrovateľský kurz

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti sociálnej starostlivosti o seniorov výhodou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Svedomitý, zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci, slušné správanie a komunikácia, bezúhonnosť, fyzická zdatnosť.
Zdravotná spôsobilosť.

DOM SENIOROV Tatranská Štrba*** je nadštandardné zariadenie sociálnych služieb pod Vysokými Tatrami poskytujúce dlhodobý i krátkodobý pobyt s komplexnou starostlivosťou pre aktívnych seniorov, ako aj pre ľudí odkázaných na stálu opatrovateľskú pomoc.
Zariadenie je držiteľom licencie na prevádzku agentúry domácej ošetrovateľskej starostlivosti - ADOS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2036436  Dátum zverejnenia: 16.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac