Reagujte bez životopisu

Kuchár

Dom pokojnej staroby n.o., Gbely

Miesto práce
Profesora Čárskeho 291/14, Gbely
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacfunkčný plat 1.200 EUR + príplatky za soboty, nedele, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava a výdaj jedál v zariadení pre seniorov

dvojzmenný pracovný režim
ranná zmena 5:00 - 13:00
odpoludňajšia zmena 10:00 - 18:00 (jeden týždeň v mesiaci)

jeden týždeň dovolenky naviac nad rámec Zákonníka práce
príspevok 2% na doplnkové dôchodkové sporenie
odmeny dvakrát do roka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť

Dom pokojnej staroby n.o., Gbely je neziskovou organizáciou, ktorej zakladateľom je Mesto Gbely. Poskytuje všeobecne prospešné služby v zmysle zákona č. 448/2008 o sociálnych službách v znení neskorších predpisov, a to sociálne služby v zariadení pre seniorov, sociálne služby v domove sociálnych služieb, domácu opatrovateľskú službu a sociálnu službu jedáleň.

Kontakt

ID: 4805771  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac