Samostatný účtovník

Dolphin Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji, Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2019
1 800 - 2 200 EUR/mesiac1800€ - 2000€, Výška mzdy bude závisieť od seniority a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti na Slovensku
Príprava, účtovanie a kontrola hlavnej knihy, spolupráca na tvorbe súvahy a výkazu ziskov a strát podľa zákona o účtovníctve
Vypracovanie daňových priznaní na konci zdaňovacieho obdobia, vypracovanie mesačných finančných výkazov
Zodpovednosť za účtovanie DPH
Finančné analýzy
Spolupodielanie sa na tvorbe rozpočtu, kontrola plnenia plánu, budgeting a monitoring
Príprava a predkladanie týždenných / mesačných reportov
Komunikácia s bezprostredným nadriadeným a s jednotlivými úradmi v SR
Tvorba daňových a účtovných reportov/výkazov
Monitoring a implementácia zmien v oblasti daňovej a účtovnej legislatívy v spoločnosti
Riadenie bankových transakcií
Iné účtovné projekty
Práca s databázou klientov
Práca v účtovnom systéme Helios

Atraktívne platové ohodnotenie, výška mzdy bude závisieť od seniority a skúseností kandidáta
Príležitosti na kariérny postup na všetkých úrovniach,
Možnosť pracovať v rámci skvelého tímu,
Firemné raňajky každý pondelok – pre príjemný začiatok týždňa,
Každý deň k dispozícii pitný režim, káva, raňajkové müsli, cereálie do mlieka, jogurty a ovocie,
Účasť na školeniach a podujatiach holandskej a americkej obchodnej komory,
Interné zaškolenie a tréningy.

Táto pozícia bude zaradená v rámci účtovného oddelenia, do veľkej miery sa však vyžaduje samostatnosť. Hlavnou úlohou a zodpovednosťou bude komplexné vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti na Slovensku.
Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na stránke https://www.dolphin.sk/. Stručný postup ako prebieha pracovný pohovor v našej spoločnosti nájdete tu : https://www.dolphin.sk/praca-v-dolphin

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
HELIOS - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Vysoké pracovné nasadenie a samostatnosť
Prax na pozícii samostatného účtovníka minimálne 5 rokov
Znalosť Obchodného práva - základy
Znalosť daňovej legislatívy
Skúsenosti s účtovným programom Helios je výhodou
Silné komunikačné zručnosti
Pravidelný reporting
Analyzu procesov a postupov
Aktívnu spoluprácu s kolegami v rámci oddelenia
Datalock - výhodou
Excel - pokročilý
Znalosť príslušnej legislatívy
Anglický jazyk - pokročilý

Dolphin plní pramenitú vodu, zabezpečuje servis výdajníkoov vody a dodáva vodu do firiem a domácností od roku 1997. Dolphin je kľúčovým európskym hráčom v oblasti poskytovania pitného režimu. Manažment Dolphinu zastával vedúce pozície v národných a medzinárodných asociáciách operatorov pitného režimu vždy boli lídrami v rozvoji tohto priemyslu v Európe.

V Dolphine máme vášeň pre plnenie pramenitej vody najvyššej kvality. Plniace linky Dolphinu získali certifikáty NSF a GWCA a zaviedli najvyššie štandardy v oblasti hygieny, logistiky, geohydrológie, bezpečnosti a zabezpečenia kvality. V Dolphine plníme fľaše priamo pri prameni vody, ktorá pochádza z chránených historických podzemných zdrojov.
ID: 3563418  Dátum zverejnenia: 24.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 200 EUR/mesiac1800€ - 2000€, Výška mzdy bude závisieť od seniority a skúseností kandidáta