Можливість для людей з України

Hľadáme skúseného vodiča kamiónu

Dolphin Central Europe, s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 400 EUR/mesiaczáklad + diety

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pravidelná linka zásobovanie skladov na Slovensku,
  • Vývoz a dovoz balenej pitnej vody (nakládka a vykládka paletového tovaru s vzv),
  • Kontrola stavu kamióna a jeho údržba,
  • Pracovná doba len v pracovné dni, sviatky a víkendy voľné,

  • Nová návesová súprava
  • Poskytneme ti stabilnú zamestnaneckú pozíciu a pravidelný príjem, aby si si mohol plánovať svoj život bez stresu z neistoty v práci.
  • Poskytneme ti príležitosť pracovať v príjemnom a priateľskom kolektíve, kde sa budeš cítiť ako doma a kde ti bude každý ochotný pomôcť.

Pracovné dni PO-PIA, víkendy voľné. Jazdia sa len 3 trasy, vo väčšine prípadov sa vždy končí a začína v Ivanke pri Dunaji.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

logistika , vodič, kuriér

Počet rokov praxe

2

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie
  • Skúsenosti s vedením kamióna
  • Platný vodičský preukaz skupiny C+E
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť
  • Znalosť cestnej premávky a predpisov
  • Schopnosť pracovať samostatne i v tíme
  • Požiadavky: Tachografová karta vodiča, Čistý register trestov, Platná zdravotná prehliadka, Psychotest, Kvalifikačná karta vodiča

Prečo pracovať pre spoločnosť Dolphin?

Spoločnosť Dolphin je lídrom na trhu v oblasti hydratácie a už viac ako 20 rokov poskytuje zákazníkom na Slovensku vysokokvalitné výrobky a služby. Sme odhodlaní chrániť planétu a prostredie, v ktorom pôsobíme, a sme známi ako inovátori v odvetví, ktorí poskytujú nové, udržateľné riešenia. V spoločnosti Dolphin veríme, že spoločne môžeme mať pozitívny vplyv, a podporujeme iniciatívy, ktoré umožňujú podporu miestnych výrobcov, kedykoľvek je to možné. Sponzorujeme tiež školy a sme členmi rôznych obchodných komôr.

V spoločnosti Dolphin veríme, že každý by mal mať prístup ku kvalitnej pitnej vode. Naším poslaním je sprístupniť pitnú vodu priamo spotrebiteľovi, a to každému, kedykoľvek a kdekoľvek. Našim zákazníkom sa snažíme poskytovať výnimočné služby, a preto zamestnávame len tých najlepších.

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Benčať
Tel.: +421917837991
E-mail: poslať životopis
ID: 4835447  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac