Obchodný manažér (pre východné Slovensko)

Dolphin Central Europe, s.r.o.

Slovensko, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Hneď
2 000 - 2 300 EUR/mesiacNa prvých 6 mesiacov skúšobného obdobia vám môžeme ponúknuť zmluvu od 2 000 eur. Od začiatku platí bonus vo výške 5 % zo získaných NOVÝCH príjmov, ktorý sa vypláca kumulatívne počas 2 rokov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou Obchodného manažéra je zvyšovanie obratu z nových a existujúcich zákazníkov. Medzi jeho ďalšie zodpovednosti patrí:
- spracovanie nových obchodných kontaktov (cold leads),
- udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi zákazníkmi (upsales),
- spracovanie kontaktov získaných prostredníctvom marketingových kampaní.

Obchodný manažér kontaktuje potenciálnych a existujúcich zákazníkov primárne prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. V prípade kľúčových VIP existujúcich alebo potenciálnych zákazníkov sa vyžaduje osobná návšteva.

Riadenie portfólia a udržanie zákazníkov sú kľúčové nástroje ako predchádzať poklesu obratu a dosahovať rast čistých príjmov. Obchodný manažér vedie tím zákazníckeho oddelenia a zodpovedá za adekvátne spracovanie reklamácií, objednávok a ponúk.

Obchodný manažér predáva Dolphin výdajníky, balenú vodu a ostatné produkty spoločnostiam po celom Slovensku.

Pridajte sa k priateľskému a zdravému pracovnému prostrediu, kde môžete naštartovať svoju kariéru a cítiť sa ako doma. Naše kancelárske priestory zahŕňajú kuchynku so zdravými jedlami a občerstvením, oddychovú zónu na rozhovory s kolegami a stojany na bicykle a šatne pre tých, ktorí radi začínajú svoj deň cvičením. Naša interná akadémia Dolphin Academy ponúka možnosti školenia a rozvoja, vďaka ktorým si môžete zvýšiť svoju kvalifikáciu a zručnosti. Vďaka flexibilným pracovným priestorom a wifi pripojeniu v celej kancelárii si môžete nájsť tiché zákutie alebo stôl na nerušenú prácu, alebo si urobiť prestávku v oddychovej zóne a porozprávať sa s kolegami či relaxovať. Prevezmite zodpovednosť za svoj kariérny rast a osobnú pohodu v našej spoločnosti.

Obchodný manažér by mal byť mentorom pre predajný tím. Ak chce vybudovať efektívne pracujúci tím, mal by byť v prvom rade tréner, nie manažér.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sales, marketing, customer service

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Google Docs - Mierne pokročilý
Google Drive - Mierne pokročilý
Google Sheets - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Orientácia na výsledky
Orientácia na zákazníka (slušný, priateľský, reprezentujúci spoločnosť)
Kreativita
Silné komunikačné schopnosti

Prečo pracovať pre spoločnosť Dolphin?

Spoločnosť Dolphin je lídrom na trhu v oblasti hydratácie a už viac ako 20 rokov poskytuje zákazníkom na Slovensku vysokokvalitné výrobky a služby. Sme odhodlaní chrániť planétu a prostredie, v ktorom pôsobíme, a sme známi ako inovátori v odvetví, ktorí poskytujú nové, udržateľné riešenia. V spoločnosti Dolphin veríme, že spoločne môžeme mať pozitívny vplyv, a podporujeme iniciatívy, ktoré umožňujú podporu miestnych výrobcov, kedykoľvek je to možné. Sponzorujeme tiež školy a sme členmi rôznych obchodných komôr.

V spoločnosti Dolphin veríme, že každý by mal mať prístup ku kvalitnej pitnej vode. Naším poslaním je sprístupniť pitnú vodu priamo spotrebiteľovi, a to každému, kedykoľvek a kdekoľvek. Našim zákazníkom sa snažíme poskytovať výnimočné služby, a preto zamestnávame len tých najlepších.
ID: 4537148  Dátum zverejnenia: 13.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac