Senior Warehouse Operator

Dolphin Central Europe, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi hlavné zodpovednosti Senior Warehouse Operatora patrí riadenie chodu dielne a skladu - t.j. nakládka a vykládka tovaru, príprava tovaru na distribúciu a zodpovedajúce poskytovanie služieb. Hlavnou úlohou Senior Warehouse Operatora je efektvíne riadenie skladu a distribučného centra. Senior Warehouse Operator zabezpečuje príjem a vykládku tovaru an nakládku tovaru určeného na ďalšiu distribúciu. Do jeho zodpovedností spadá vystavovanie a kontrola dokladov (príjemky, výdajky), kontrola kvality tovaru (možné poškodenia tovaru), inventúra tovaru na sklade a evidencia prijatého, expandovaného alebo premiestneného tovaru.
Senior Warehouse Operator musí pri výkone svojej práce neustále dodržiavať pokyny bezpečnosti práce na pracovisku a manipuláciu s potravinami v súlade s platnými nariadeniami BOZP a PO a internými smernicami spoločnosti Dolphin.
Senior Warehouse Operator musí pravidelne vykonávať inventúru tovaru na sklade, viesť evidenciu skladových zásob a objednávať tovar tak, aby stav skladových zásob neklesol pod nastavenú železnú rezervu. Medzi jeho ďalšie povinnosti patrí oprava a servis výdajníkov, ktoré sú určené na inštaláciu u zákazníkov. Príležitostne sa od Senior Warehouse Operatora môže vyžadovať výjazd k zákazníkom - napríklad inštalácia nového zariadenia, sanitácia, oprava prípade pomoc pri dodávkach tovaru.

Povinnosti a zodpovednosti:
- Nakládka a vykládka kamiónov a distribučných vozidiel,
- evidencia skladových zásob a pravidelná inventúra,
- zodpovednosť za čistotu skladu a odpadové hospodárstvo,
- servis a oprava výdajníkov.

- Atraktívne platové ohodnotenie,
- príležitosti na kariérny postup,
- možnosť pracovať v rámci skvelého tímu,
- interné zaškolenie a tréningy.

Do novootvorenej prevádzky v Košiciach hľadáme “Senior Warehouse Operatora”. Táto pozícia je kľúčová pri dosahovaní našich strategických cieľov. Ak ste motivovaný, pro-aktívny, máte záujem o prácu na plný úväzok a viete nastúpiť ihneď, tak hľadáme práve Vás.

Dokážete motivovať ľudí, ste všeobecne zručný, Vaša práca Vás baví a máte skúsenosti s vedením novootvorenej logistickej prevádzky? Potom je táto pracovná pozícia pre Vás ako stvorená!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sklad

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Kľúčové kompetencie:

- Orientácia na kvalitu (čistota prevádzky je prvoradá)
- dobré organizačné schopnosti a time management
- orientácia na výsledky

Požiadavky:

- platný preukaz a skúsenosti s obsluhou motorových vozíkov
- vodičské oprávenie skupiny B alebo C
- počítačové zručnosti (zadávanie údajov do systému, inventarizácia, vytváranie objednávok)
- skúsenosti s upratovaním skladových priestorov (čistenie skladových priestorov v súlade s normami pre potravinársky priemysel)
- flexibilita (práca nadčas prípadne večerné alebo víkendové smeny)
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou!

Dolphin je lídrom na trhu pitného režimu a už vyše 20 rokov poskytuje svojim zákazníkom na Slovensku produkty a služby tej najvyššej kvality. Z našej centrály neďaleko Bratislavy riadime rast nášho celoslovenského portfólia.

Prečo pracovať pre Dolphin?

Záleží nám na našej planéte a komunite, pre ktorú pracujeme. Dolphin je známy ako inovátor v oblasti priemyslu, ktorý poskytuje nové koncepty a udržateľné riešenia. My v Dolphine veríme, že spoločnými silami môžeme dosiahnuť zmenu. Keď môžeme, radi podporíme iniciatívy, ktoré propagujú lokálnych výrobcov. Sponzorujeme školy a sme členmi rôznych obchodných komôr.

My v Dolphine veríme, že každý má právo na kvalitný pitný režim. Pramenitá pitná voda na priamu konzumáciu dostupná pre každého kdekoľvek a kedykoľvek - to je naše poslanie. Našim zákazníkom ponúkame výnimočné služby a preto si vyberáme len tých najlepších.

Vy:

- Záleží Vám na zdraví a blahu ostatných?
- Nebojíte sa tvrdej diskusie a výmeny názorov ani so svojim šéfom?
- Rozmýšľate, ako problémy riešiť namiesto toho, kto za ne môže?
- Premýšľate o dôsledkoch svojich činov?
- Záleží Vám na životnom prostredí?
- Ste ambiciózny?

My:

- Milujeme vodu a chceme, aby náš pitný režim využívali všetky spoločnosti na Slovensku
- Veríme, že voda prospieva zdraviu a zlepšuje produktivitu
- Myslíme si, že každý má právo na kvalitný pitný režim
- Máme radi kreativitu
- Záleží nám na tom, ako veci vyzerajú
- Nebojíme sa robiť chyby
- Intelekt a hodnoty sú pre nás dôležitejšie než skúsenosti a vzdelanie.

Nádražná 1958
900 28 Ivanka pri Dunaji
ID: 4038133  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac