Vodič - C, B / Servisný technik

Dolphin Central Europe, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Distribúcia balenej vody nákladným / dodávkovým vozidlom,
- servis/sanitácia výdajníkov vody a príslušenstva

Prácu v skvelom tíme v dynamickej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu pitného režimu a výdajníkov vody. Ponúkame Vám vynikajúce pracovné prostredie, možnosť kariérneho rastu, konkurencieschopné platové ohodnotenie a balík zamestnaneckých výhod.
Jedným z benefitov je zdravé občerstvenie zdarma počas celého dňa (ovocie, jogurty, musli), neformálny open space, oddychová zóna a super kolegovia. Zaškolenie priamo v priestoroch spoločnosti v "Dolphin academy" - programy pre osobnostný a kariérny rozvoj.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

- digitálna karta vodiča je nutná,
- KKV,
- psychotesty,
- orientácia v Bratislave,
- prax vo vedení nákladného motorového vozidla,
- fyzická zdatnosť,
- flexibilita a ochota pracovať,
- základná znalosť angličtiny alebo nemčiny je výhodou, avšak nie je podmienkou.

Spoločnosť Dolphin vznikla v roku 1996 v Holandsku a je európsky lídrom na trhu pitného režimu a výdajníkov vody. Dolphin plní pramenitú vodu, zabezpečuje servis výdajníkov vody a dodáva vodu do firiem a domácností od roku 1997 ako prvá spoločnosť svojho druhu na Slovensku. Dolphin plní svoju vodu z prameňa do 19 litrových fliaš, ktoré jej vlastní servisní špecialisti distribuujú priamo k výdajníkom vody.

V Dolphine máme vášeň pre plnenie pramenitej vody najvyššej kvality. Plniace linky Dolphinu získali certifikáty NSF a GWCA a zaviedli najvyššie štandardy v oblasti hygieny, logistiky, geohydrológie, bezpečnosti a zabezpečenia kvality.

Každý z kolegov v Dolphine je iný, preto vždy hľadáme ľudí, ktorí prinesú do našej spoločnosti nový pohľad na vec a nové životné skúsenosti. Ak hľadáte spoločnosť, ktorá ocení Vašu zvedavosť, vášeň a túžbu učiť sa; ak hľadáte kolegov, ktorým to myslí a radi prijímajú výzvy ako tím, Dolphin je pre Vás tou správnou voľbou.

Nádražná 1958
900 28 Ivanka pri Dunaji

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Lechan
E-mail: poslať životopis
ID: 3847228  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac