Vodič B, C / Servisný technik

Dolphin Central Europe, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Hneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 715 EUR/mesiacZákladný plat + bonusový systém. Ponúkame ubytovanie pre zamestnancov z iných okresov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Distribúcia balenej vody nákladným / dodávkovým vozidlom,
- servis/sanitácia výdajníkov vody a príslušenstva

V práci s fixným platom by ste mohli prísť o štvrtinu toho, čo by ste si u nás zarobili vlastným úsilím, čo je hlavnou výhodou nášho bonusového systému.

Výhodou je tiež 4-dňový pracovný týždeň, takže každý týždeň budete mať jeden pracovný deň voľný na regeneráciu či vybavovanie súkromných vecí.

Pred nástupom Vám umožníme si prácu vodiča vyskúšať, a to tak, že Vám jeden z našich najlepších vodičov ukáže, ako vyzerá bežný pracovný deň vodiča priamo v teréne.

Na pracovnú pozíciu Vás zaškolíme priamo v našich priestoroch "Dolphin academy", kedy sa zoznámite so základnou náplňou Vašej práce. Po celý čas sa Vám budú venovať naši najlepší kolegovia.
Po zaškolení od nás dostanete kompletnú výbavu (oblečenie, obuv, mobilný telefón, náradie...).
Mzdu dostanete už aj počas zaškoľovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2021 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- digitálna karta vodiča je nutná,
- KKV,
- psychotesty,
- orientácia v Bratislave,
- prax vo vedení nákladného motorového vozidla,
- fyzická zdatnosť,
- flexibilita a ochota pracovať,
- základná znalosť angličtiny alebo nemčiny je výhodou, avšak nie je podmienkou.

Dolphin je lídrom na trhu pitného režimu a už vyše 20 rokov poskytuje svojim zákazníkom na Slovensku produkty a služby tej najvyššej kvality. Z našej centrály neďaleko Bratislavy riadime rast nášho celoslovenského portfólia.

Prečo pracovať pre Dolphin?

Záleží nám na našej planéte a komunite, pre ktorú pracujeme. Dolphin je známy ako inovátor v oblasti priemyslu, ktorý poskytuje nové koncepty a udržateľné riešenia. My v Dolphine veríme, že spoločnými silami môžeme dosiahnuť zmenu. Keď môžeme, radi podporíme iniciatívy, ktoré propagujú lokálnych výrobcov. Sponzorujeme školy a sme členmi rôznych obchodných komôr.

My v Dolphine veríme, že každý má právo na kvalitný pitný režim. Pramenitá pitná voda na priamu konzumáciu dostupná pre každého kdekoľvek a kedykoľvek - to je naše poslanie. Našim zákazníkom ponúkame výnimočné služby a preto si vyberáme len tých najlepších.

Vy:

- Záleží Vám na zdraví a blahu ostatných?
- Nebojíte sa tvrdej diskusie a výmeny názorov ani so svojim šéfom?
- Rozmýšľate, ako problémy riešiť namiesto toho, kto za ne môže?
- Premýšľate o dôsledkoch svojich činov?
- Záleží Vám na životnom prostredí?
- Ste ambiciózny?

My:

- Milujeme vodu a chceme, aby náš pitný režim využívali všetky spoločnosti na Slovensku
- Veríme, že voda prospieva zdraviu a zlepšuje produktivitu
- Myslíme si, že každý má právo na kvalitný pitný režim
- Máme radi kreativitu
- Záleží nám na tom, ako veci vyzerajú
- Nebojíme sa robiť chyby
- Intelekt a hodnoty sú pre nás dôležitejšie než skúsenosti a vzdelanie.

Nádražná 1958
900 28 Ivanka pri Dunaji

Kontakt

ID: 3847228  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac