Junior Fakturant/ka

Dolphin Central Europe, s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
01.06.2020
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiacVýška mzdy je závislá od seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vystavovanie a účtovanie faktúr na základe dodacích listov
- Vystavovanie a účtovanie prenájmových faktúr na základe databázy výdajníkov
- Spracovanie a účtovanie došlých faktúr
- Spracovanie a účtovanie bankových výpisov
- Odsúhlasovanie saldokonta, vystavovanie a účtovanie zápočtov
- Telefonické vymáhanie pohľadávok od neplatiacich zákazníkov pri dodržaní platných pracovných postupov
- Denná telefonická / emailová komunikácia s neplatiacimi zákazníkmi za účelom získania aktuálnych informácii o ich platobných možnostiach a schopnostiach
- Spracovanie a riadenie vlastnej databázy neplatiacich zákazníkov
- Príprava podkladov pre právnika na výmahanie
- Iné operatívne činnosti podľa požiadaviek nadriadeného
- Reportovanie

- Práca v skvelom tíme v dynamickej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu pitného režimu a výdajníkov vody.
- Ponúkame Vám vynikajúce pracovné prostredie, možnosť kariérneho rastu, konkurencieschopné platové ohodnotenie a balík zamestnaneckých výhod.
-Jedným z benefitov zdravé občerstvenie zdarma počas celého dňa (ovocie, jogurty, musli), neformálny open space, a super kolegovia.
- Zaškolenie priamo v priestoroch spoločnosti v "Dolphin academy"
- Programy pre osobnostný a kariérny rozvoj vrátane výučby cudzích jazykov.

Očakávame pracovné nasadenie a ponúkame adekvátne ohodnotenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
OMEGA - pokročilý

- spoľahlivosť a ochota učiť sa,
- základná znalosť angličtiny alebo nemčiny je výhodou, avšak nie je podmienkou.​​
- excel
- pozornosť, samostatnosť
- analytické a logické myslenie
- zmysel pre detail a precíznosť

Spoločnosť Dolphin vznikla v roku 1996 v Holandsku a je európsky lídrom na trhu pitného režimu a výdajníkov vody. Dolphin plní pramenitú vodu, zabezpečuje servis výdajníkov vody a dodáva vodu do firiem a domácností od roku 1997 ako prvá spoločnosť svojho druhu na Slovensku. Dolphin plní svoju vodu z prameňa do 19 litrových fliaš, ktoré jej vlastní servisní špecialisti distribuujú priamo k výdajníkom vody. Do nášho tímu v Ivanke pri Dunaji hľadáme kolegu na pozíciu Junior Fakturant/ka.

V Dolphine máme vášeň pre plnenie pramenitej vody najvyššej kvality. Plniace linky Dolphinu získali certifikáty NSF a GWCA a zaviedli najvyššie štandardy v oblasti hygieny, logistiky, geohydrológie, bezpečnosti a zabezpečenia kvality.

Každý z kolegov v Dolphine je iný, preto vždy hľadáme ľudí, ktorí prinesú do našej spoločnosti nový pohľad na vec a nové životné skúsenosti. Ak hľadáte spoločnosť, ktorá ocení Vašu zvedavosť, vášeň a túžbu učiť sa; ak hľadáte kolegov, ktorým to myslí a radi prijímajú výzvy ako tím, Dolphin je pre Vás tou správnou voľbou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Nádražná 1958
900 28 Ivanka pri Dunaji

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Štofan
E-mail: poslať životopis
ID: 3837730  Dátum zverejnenia: 11.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac