Advokátsky koncipient/ka

Doležal & Partners, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné právne poradenstvo (najmä obchodné právo, občianske právo, pracovné právo, správne právo a pod.) pozostávajúce predovšetkým z prípravy zmlúv, stanovísk, analýz, účasti na projektoch DD a M&A a realitných transakciách, prípravy iných právnych podaní a dokumentácie, účasti na súdnych pojednávaniach a rokovaniach s klientmi, agende vymáhania pohľadávok. Zapojenie do organizácie medzinárodnej advokátskej kancelárie.

Čo ponúkame
• Zoznámenie sa s množstvom rôznorodých právnych odborov, pričom bude z prevažnej časti na Vás, v akom odbore sa budete chcieť profilovať a byť v ňom expertom (rovnako aj v oblastiach, ktoré doposiaľ nepokrývame, a v ktorých by ste naopak videli svoju budúcnosť)
• Kariérny rast – Vaša cesta môže viesť od koncipienta, cez advokáta až po partnera
• Pravidelnú spätnú väzbu od ostatných členov tímu
• Možnosť vzdelávania sa na odborných a jazykových seminároch
• Priateľský kolektív
• Nadpriemerné finančné ohodnotenie a jeho individuálne navyšovanie (nemáme žiadne tabuľky, ale každého poznáme osobne a sme schopní posúdiť jeho prínos pre kanceláriu)
• Zamestnanecké benefity (príspevok na stravovanie, možnosť plne hradenej Multisport karty, účasť na odborných seminároch a podobne)

Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu v medzinárodnom právnom poradenstve, nadpriemerné finančné ohodnotenie a benefity, ako je multisport karta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Advokátska kancelária poskytuje právne služby predovšetkým medzinárodnej klientele hlavne v oblasti obchodného, pracovného, občianskeho a správneho práva, a to prostredníctvom svojich pobočiek v Bratislave, Brne, Prahe a Krakove.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4097799  Dátum zverejnenia: 7.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac