Registratúrny pracovník - pracovisko BA

Dokument Logistik, s.r.o.

Miesto práce
Pri Šajbách 1, 831 06 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiacmzda sa delí na fixnú zložku a variabilnú zložku + sú ďalšie navýšenia na základe kvality práce a spoľahlivosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Staň sa členom nášho tímu
- Čakajú Ťa činnosti súvisiace so správou dokumentov:
Evidencia, triedenie, označenie a skenovanie dokumentov z bankového prostredia
Zoraďovanie, vyhľadávanie, zakladanie dokumentov
Komunikácia s ostatnými oddeleniami ako aj s našimi klientmi
Práca s PC, skenerom a s čítačkou

- Práca na 1 smenu (víkendy a sviatky voľné)
- Práca v menšom kolektíve s priateľskou atmosférou
- Pri kariérnom raste uprednostňujeme kolegov/kolegyne z našich interných radov

- Zaujímavá a rôznorodá práca
- Možnosť svojím výkonom, prístupom a dochádzkou ovplyvniť výšku svojho platu
- Finančný bonus pre tých najšikovnejších (mesačný, ročný bonus)
- Finančný bonus pri životných jubileách a udalostiach
- Finančný bonus za vernosť spoločnosti
- Možnosť náhradného voľna
- Rodinný program benefitov – Mikulášske balíčky, firemný piknik, teambulding, vianočný večierok, a iné
- Staráme sa o dodržiavanie pitného režimu
- Firemné oblečenie
- Podpora zamestnancov v účasti na rôznych športových podujatiach

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované predpoklady:
- Orientácia na kvalitný výkon
- Bezúhonnosť (čistý Výpis z registra trestov)
- Zodpovednosť, samostatnosť
- Spoľahlivosť a precíznosť

Spoločnosť Dokument Logistik, s.r.o. sa zaoberá logistikou, archívnictvom a manažmentom dokumentov pre klientov v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4594709  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac