Vodič, skladník

Dokument Logistik, s.r.o.

Miesto práce
Pri Šajbách, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiacfixná zložka 900€ + variabilná zložka 250€ + ďalšie navýšenie na základe kvality práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Realizácia zvozov v rámci Bratislavy aj v rámci Slovenska
- Nakládka, vykládka, preprava a manipulácia s archívnymi krabicami, práca s PC
- Dodržiavanie harmonogramu plánovaných zvozov
- Starostlivosť o pridelené vozidlo
- Obsluha všetkých motorových vozíkov spoločnosti
- Pomocné práce v sklade

- Práca na 1 smenu (víkendy a sviatky voľné)
- Práca v mladom a menšom kolektíve s priateľskou atmosférou
- Priestor pre kreativitu, hľadanie a zavádzanie lepších a nových riešení
- Pri kariérnom raste uprednostňujeme kolegov/kolegyne z našich interných radov

- Práca v stabilnej spoločnosti, my potrebujeme nových kolegov/kolegyne aj počas pandémie Covid
- Zaujímavá a rôznorodá práca
- Možnosť svojím výkonom, prístupom a dochádzkou ovplyvniť výšku svojho platu
- Finančný bonus pre tých najšikovnejších (mesačný, ročný bonus)
- Finančný bonus pri životných jubileách a udalostiach
- Finančný bonus za vernosť spoločnosti
- Možnosť náhradného voľna
- Finančný bonus v prípade odporúčania známeho na voľnú pracovnú pozíciu
- Rodinný program benefitov – Mikulášske balíčky, firemný piknik, teambulding, vianočný večierok, a iné
- Vitamínové balíčky v zime, ovocné osvieženie v lete
- Staráme sa o dodržiavanie pitného režimu
- Firemné oblečenie
- Podpora zamestnancov v účasti na rôznych športových podujatiach
- Možnosť zvyšovania kvalifikácie formou školení

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované predpoklady:
- Orientácia na kvalitný výkon
- Bezúhonnosť (čistý Výpis z registra trestov)
- Zodpovednosť, samostatnosť
- Spoľahlivosť a precíznosť

Spoločnosť Dokument Logistik, s.r.o. sa zaoberá logistikou, archívnictvom a manažmentom dokumentov pre klientov v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4333899  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac