Systémový administrátor

Dokument Logistik, s.r.o.

Miesto práce
Pri Šajbách 1, 831 06 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacfixná zložka 1000€ + variabilná zložka 300€ , možnosť dohody vyššieho platu už pri nástupe na základe praxe a IT znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha, konfigurácia a správa OS
- Skúsenosti s niektorým z virtualizačných riešení
- Rozhľad v HW počítačov, serverov a sieťových prvkov a schopnosť výmeny komponentov v nich
- Konfigurácia a správa sieťových prvkov
- Znalosť počítačových sietí a ich diagnostiky
- Zodpovednosť za výsledky vlastnej práce
- Dodržiavanie pracovných postupov a pracovného poriadku

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Zaujímavá a rôznorodá práca
- Možnosť svojím výkonom, prístupom a dochádzkou ovplyvniť výšku svojho platu
- Finančný bonus pri životných jubileách a udalostiach
- Finančný bonus za vernosť spoločnosti
- Rodinný program benefitov – Mikulášske balíčky, firemný piknik, teambulding, vianočný večierok, a iné
- Vitamínové balíčky v zime, ovocné osvieženie v lete
- Staráme sa o dodržiavanie pitného režimu
- Podpora zamestnancov v účasti na rôznych športových podujatiach
- Možnosť zvyšovania kvalifikácie formou školení

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Dokument Logistik, s.r.o. sa zaoberá logistikou, archívnictvom a manažmentom dokumentov pre klientov v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4327464  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac