Registratúrny pracovník - pozícia vhodná bez ohľadu na prax alebo vek uchádzača

Dokument Logistik, s.r.o.

Miesto práce
Rača, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fixná zložka + variabilná zložka podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosti súvisiace so správou dokumentov:
- Práca v priestoroch registratúrneho strediska
- Zakladanie, zoraďovanie a vyhľadávanie dokumentov do/z regálov
- Triedenie a označenie dokumentov
- Evidencia, skenovanie a kontrola dokumentov
- Práca s PC, s čítačkou.

- Možnosť zvýšenia platu na základe mesačného výkonu
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Mladý dynamický kolektív, príjemné pracovné prostredie
- Stravné lístky, vianočný príspevok
- Firemné akcie, napr. vianočný večierok, guláš
- Práca na 2 smeny počas pracovných dní, počas víkendov a sviatkov sa nepracuje

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia vhodná bez ohľadu na vek, pohlavie alebo prax uchádzača.
Požadované predpoklady:
- Orientácia na kvalitný výkon
- Bezúhonnosť (čistý Výpis z registra trestov)
- Zodpovednosť, samostatnosť
- Spoľahlivosť a precíznosť

Spoločnosť Dokument Logistik, s.r.o. sa zaoberá logistikou, archívnictvom a manažmentom dokumentov pre klientov v rámci celej SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2819205  Dátum zverejnenia: 21.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná zložka + variabilná zložka podľa výkonu