Vrchná zdravotná sestra

DoktorPRO s.r.o.

Miesto práce
Ružinovská 40, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedomosti a vedenie normatívnych dokumentov, ktoré regulujú činnosť a organizáciu zdravotníckeho centra.
Znalosti a uplatňovanie pravidiel aseptiky a antiseptiky.
Použitie metód dezinfekcii a sterilizácii nástrojov a obväzového materiálu.
Znalosti a uplatňovanie v praxi príkazov a pokynov upravujúcich sociálne-hygienický a antiepidemický režim práce v zdravotníckom centre.
Znalosti a uplatňovanie pravidiel evidencii zdravotnej dokumentácie.
Práca s regulačnými orgánmi, ktoré vykonávajú inšpekciu zdravotníckych zariadenií.
Príprava mesačných správ.
Uskutočnenie objednávok výrobkov a spotrebného materiálu, potrebných pre prácu zdravotníckeho centra.
Vytvorenie tímu nižšího a pomocného zdravotného personálu.

- práca v sieti medzinárodných kliník s moderným zariadením
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- medzinárodná stáž a skolenia zvýšenia kvalifikácie
- samostatnosť v manažovaní poskytovania zdravotnej starostlivosti
- príjemné pracovné prostredie
- flexibilita pri nastavení ordinačného času
- práca v mladom kolektíve

Ak máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis na anna.hronska@doktorpro.sk.

V prípade veľkého počtu záujemcov budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za pochopenie.

V súlade so zákonom č. 112/2013 Z.z. vo svojom životopise alebo v žiadosti, prosím, uveďte svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou DoktorPRO s.r.o. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti DoktorPRO s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami DoktorPRO s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo prípadnú budúcu možnosť zamestnania v relevantnej pracovnej oblasti. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú, pričom si vyhradzujem právo tento súhlas odvolať. V prípade odvolania tohto súhlasu spoločnosť DoktorPRO s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje.“

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotná sestra, chirurgická ambulancia

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pracovná prax v oblasti medicíny na podobnej funkcii najmenej 5 rokov.
Zručností organizácii a riadenia nižšieho a pomocného zdravotného personálu.
Platné dokumenty pre vykon zdravotníckej praxe.
Práca s počítačom - bežné počítačové zručnosti: Word, Excel.

Sieť súkromných medicínskych centier DoktorPRO má úzku špecializáciu.
V roku 2015 došlo k spojeniu dvoch známych sietí medicínskych centier ON Clinic a DoktorPRO. Ako veľká a skúsená korporácia môže teraz poskytovať najpresnejšiu diagnostiku a účinnú a efektívnu liečbu. Oddelenie proktológie medicínskeho centra DoktorPRO sa zameriava výhradne na nechirurgické metódy liečby hemoroidov a trhlín konečníka, bez operácie a bolesti.
Oddelenie diagnostiky medicínskeho centra DoktorPRO sa špecializuje na presné a šetrné diagnostikovanie proktologických ochorení.
Všetky medicínske centrá korporácie sú vybavené moderným zariadením pre video diagnostiku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Ružinovská 40
82103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Hronská
Tel.: +421911720376
E-mail: poslať životopis
ID: 2893429   Dátum zverejnenia: 7.11.2017