Technik (projektant debnenia) - Bratislava

DOKA Slovakia, Debniaca technika s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník bude pôsobiť ako technik/technička pre projekty určené pre slovenský i zahraničný trh.
Miesto pôsobenia bude v Bratislave a jeho/jej úlohy budú zahŕňať:
- Projektovanie a plánovanie nasadenia debniacich konštrukcií,
- Vypracovanie ponúk, spracovanie zákaziek,
- Komunikácia so zákazníkom,
- Poskytovanie odborného poradenstva,
- Návšteva stavieb, technické poradenstvo
- Práca s internými informačnými systémami
- Účasť na interných, externých školeniach, sebavzdelávanie

- Možnosť profesionálneho rastu v rámci globálnej štruktúry spoločnosti
- Podpora osobného rozvoja
- Príspevky na športové aktivity
- Zdravotné prehliadky
- Spoločenské aktivity v rámci spoločnosti (športové a teambuildingové)
- Kurz AJ priamo na pracovisku

Štruktúrovaný životopis posielajte mailom na uvedenú adresu.
Informácie, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, Vás pozveme na osobný pohovor.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť DOKA Slovakia ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.
V žiadosti uveďte súhlas so spracovaním a evidovaním osobných údajov v personálnej databáze spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, problematika debnenia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie stavebného zamerania
- Schopnosť pracovať v tíme
- Vedieť čítať výkresy
- Výhodou sú znalosti a skúsenosti so systémovým debnením
- Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, serióznosť,
- Zmysel pre systém a poriadok,
- Sebaisté a kompetentné vystupovanie,
- Flexibilita, zákaznícka orientácia

Nedostatok skúseností nie je pre nás problém. Pre všetkých, ktorí majú záujem, organizujeme bezplatné školenia

Medzinárodný koncern, ktorý sa zaoberá vývojom, výrobou a odbytom (predaj, prenájom) moderných debniacich systémov značky Doka s poskytovaním potrebného servisu ako poradenstvo, projektovanie, zaškoľovanie v odbore debniacej techniky, predmontáž debnenia, oprava debnenia atď.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 417290  Dátum zverejnenia: 26.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac