Technik (projektant debnenia) - Bratislava/zahraničie

DOKA Slovakia, Debniaca technika s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.000 - 1.200 € brutto mzda (podľa dosiahnutých skúseností), na základe výsledkov spoločnosti 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník bude pôsobiť ako technik/technička pre projekty určené pre slovenský i zahraničný trh. Miesto pôsobenia bude v Bratislave/zahraničí a jeho/jej úlohy budú zahrňovať
•plánovanie nasadenia debniacich konštrukcií,
•vypracovanie ponúk, spracovávanie zákaziek,
•komunikácia so zákazníkom,
•poskytovanie odborného poradenstva,
•pomoc a spolupráca pri riešení projektov zadávaných z nášho centra v Rakúsku
• možnosť pracovných ciest do zahraničia pri riešení projektov

- Možnosť profesionálneho rastu v rámci globálnej štruktúri spoločnosti
- Podpora osobného rozvoja
- Príspevky na športové aktivity
- Zdravotné prehliadky
- Sick days pri narodení dieťaťa a nástupu od 1 triedy základnej školy
- Spoločenské aktivity v rámci spoločnosti (športové a teambuildingové)
- výuka AJ priamo na pracovisku

Štrúktúrovaný životopis posielajte mailom, alebo poštou na uvedenú adresu podľa možnosti do konca JÚNA 2018
V prípade, že budete vyhovovať profilu uchádzača, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Vybraní uchádzači budú pozvaní na ústny pohovor, ktorí sa uskutoční začiatkom júla 2018.
Ak si otvorený/á pracovnému rozvoju v štruktúre medzinárodnej organizácie - táto ponuka je určená pre Teba!
Za prejavený záujem a pochopenie, že odpovieme výhradne uchádzačom spĺňajúcim požiadavky pre pracovnú pozíciu ďakujeme. V žiadosti uveďte súhlas so spracovaním a evidovaním osobných údajov v personálnej databáze spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, problematika debnenia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

IBM Lotus Notes - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie stavebného smeru
- Schopnosť pracovať v tíme
- Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť,
- Vedieť čítať výkresy
- Výhodou sú znalosti a skúsenosti so systémovým debnením
•zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, serióznosť,
•zmysel pre systém a poriadok,
•isté a kompetentné vystupovanie,
•flexibilita, zákaznícka orientácia
Nedostatok skúseností nie je pre nás problém. Pre všetkých ktorí majú záujem, organizujeme bezplatné školenia

Medzinárodný koncern, ktorý sa zaoberá vývojom, výrobou a odbytom (predaj, prenájom) moderných debniacich systémov značky Doka s poskytovaním potrebného servisu ako poradenstvo, projektovanie, zaškolovanie v obore debniacej techniky, veľké nájomné sklady, servis hotových debniacich zariadení, oprava debnenia atď.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

P.O.BOX 39
820 02 Bratislava 22
ID: 417290   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.000 - 1.200 € brutto mzda (podľa dosiahnutých skúseností), na základe výsledkov spoločnosti 13. a 14. plat