Pracovník na logistické oddelenie (Ref. č.: 01/2018)

DOKA Slovakia, Debniaca technika s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 28, 821 04 Bratislava 22
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* sledovanie a kontrola stavu materiálových zásob na sklade
* objednávanie chýbajúceho materiálu pre zákazníkov
* celkové zabezpečenie logistických procesov, vrátane organizácie dopravy (vnútroštátna a zahraničná)
* komunikácia s inými oddeleniami a aj so zahraničnými pobočkami

Práca v medzinárodnej, rozvíjajúcej sa spoločnosti, v mladom kolektíve, jazykové vzdelávanie na pracovisku, školenia, teambuilding a iné firemné podujatia. Viac informácii vám poskytneme na osobnom pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.1.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, odbor logistika (vítaná)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* samostatnosť, presnosť, odolnosť voči stresu, schopnosť riešiť problematické situácie
* flexibilita
* ochota pracovať nad rámec bežného pracovného času
* proaktívny prístup
* komunikatívnosť a organizačné schopnosti

Medzinárodný koncern, ktorý sa zaoberá vývojom, výrobou a odbytom (predaj, prenájom) moderných debniacich systémov značky Doka s poskytovaním potrebného servisu ako poradenstvo, projektovanie, zaškolovanie v obore debniacej techniky, veľké nájomné sklady, servis hotových debniacich zariadení, oprava debnenia atď.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

P.O.BOX 39
820 02 Bratislava 22

Kontakt

Kontaktná osoba: Margit Németh Reicher
Tel.: 00421 2 48 20 21 11
E-mail: poslať životopis
ID: 2907496   Dátum zverejnenia: 10.1.2018