Asistentka ekonomického a obchodného oddelenia

DOKA Slovakia, Debniaca technika s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 28, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.000 € brutto mzda (po skušobnej dobe zvýšenie), na základe výsledkov spoločnosti 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Office manažment - Zabezpečenie chodu kancelárie, objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia.
- Evidencia došlej a odoslanej pošty
- Centrálne prepájanie hovorov, zapisovanie a odovzdávanie odkazov, vybavovanie telefonátov
- Písomná komunikácia so zahraničím
- Príprava podkladov pre rôzne štatistické vyhodnotenia
- Administratívna práca vo všeobecnosti
- Podpora ekonomického a obchodného oddelenia
- Správa pokladne
- Evidencia a objednávky kancelárskeho materiálu
- Skenovanie a zakladanie faktúr, párovanie dokladov
Účasť na vybraných projektoch podľa zadania; organizácia firemných podujatí v spolupráci s inými oddeleniami spoločnosti.

- Možnosť profesionálneho rastu v rámci globálnej štruktúri spoločnosti
- Podpora osobného rozvoja
- Príspevky na športové aktivity
- Zdravotné prehliadky
- Společenské aktivity v rámci spoločnosti (športové a teambuildingové)
- Sick days
- Stabilita v medzinárodnej spoločnosti
- hodiny AJ priamo v budove
- príjemné pracovné prostredie

Štruktúrovaný životopis posielajte na uvedenú e-mailovú adresu do konca JÚNA 2018
V prípade, že budete vyhovovať našim požiadavkám, budeme Vás kontaktovať telefonicky. Vybraní uchádzači budú pozvaní na ústny pohovor, ktorý sa uskutoční začiatkom júla 2018.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- systematickosť
- vlastná iniciatíva
- chuť na sebe pracovať
-príjemné vystupovanie
-komunikačné a organizačné schopnosti
- aktívny vodič (denné podávanie pošty)
- AJ pokročilý
- pozitívna energia :-)

Medzinárodný koncern, ktorý sa zaoberá vývojom, výrobou a odbytom (predaj, prenájom) moderných debniacich systémov značky Doka s poskytovaním potrebného servisu ako poradenstvo, projektovanie, zaškolovanie v obore debniacej techniky, veľké nájomné sklady, servis hotových debniacich zariadení, oprava debnenia atď.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

P.O.BOX 39
820 02 Bratislava 22
ID: 186809   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.000 € brutto mzda (po skušobnej dobe zvýšenie), na základe výsledkov spoločnosti 13. a 14. plat